Наявність:
В наявності

3950 грн. 3495 грн.
Замовити

Комплект фурнітури Svit Vorit Econom 400 - комплектуючі для консольних відкатних воріт з вагою стулки до 400кг.

Вибирайте фурнітуру правильно!

Роликові опори (каретки)

2 шт.

Верхні підтримуючі ролики

Верхня пластина з роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

Нижний концевой ролик

1 шт

Нижній уловлювач

Нижний улавливатель

1 шт

Верхній уловлювач

Верхний улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

Нижний улавливатель

1 шт.

Направляючий рельс (3 мм)

Направляющий рельс

1 шт.

Стоимость

3950 грн

3495 грн

Заказать  

Гарантована доставка в усі міста України.

Причину купити фурнітуру Svit Vorit Econom 400

Набор Svit Vorit Econom 400 відноситься до бюджетних комплектів фурнітури. Розрахований на ворота з максимальною вагою стулки 400 кг (з урахуванням усіх можливих доважків). Можна придбати комплекти з направляючої стандартної довжини 5, 6 або 7 м (якщо товщина стали вище 3 мм). Також можна замовити зі своєю довжиною профільної балки. Дана фурнітури чудово підійде на ворота з легким матеріалом обшивки, наприклад, профнастил або подібні.

Виробник дає гарантію 2 роки (напрямна завтовшки 3 мм) і 5 років (напрямна завтовшки 3,6 мм). У цей період здійснюється безкоштовне обслуговування комплектуючих Svit Vorit Econom 400.

Інструкція по складанню і установці воріт в Подарунок!

При замовленні комплекту Svit Vorit Econom 400 ви гарантовано отримаєте подарунок - детальну інструкцію по виготовленню, а також установці відкатних воріт у тому числі і фурнітури. Усі етапи детально описані і проілюстровані.

Обкладинка інструкції як зробити ворота своїми руками

Креслення Ваших відкатних воріт - безкоштовно!

Ще один подарунок - детальне креслення майбутніх воріт з усіма розмірами і варіантами різання. А також із специфікацією які матеріали знадобляться в процесі виготовлення каркаса. Щоб отримати його треба просто заповнити у формі параметри отвору - ширину і бажану висоту, а також контактний номер.

Ескіз креслення воріт

Початок форми

БАЛКА НАПРЯМНОЇ (ПРОФІЛЬ )

Як завжди свій огляд ми розпочинаємо з направляючої балки. Вона є украй важливим об'єктом консольної системи відкатних воріт. Завдяки ній і парі роликових кареток організовується механізм відкату.

Що направляє приварюють внизу каркаса. Ставлять на каретки, які розміщені збоку. Ролики кареток рухаються по внутрішній поверхні балки і таким чином ворота відкочуються убік.

Тому так важливо, щоб балка була рівною і не мала дефектів з внутрішньої сторони.

У цьому комплекті Svit Vorit Econom 400 можна побачити балку завтовшки 3 мм (3,6 мм можна окремо замовити, але вартість буде вища). Вона рівна, дефектів ми не спостерігаємо. Виготовлена з високовуглецевої труєної сталі (можна замовити оцинковану, але коштує дорожче, а відмінність тільки в зовнішньому вигляді).

Напрямна в розрізі показує чітку геометрію - полиці паралельні між собою.

РОЛИКОВІ ОПОРИ (КАРЕТКИ)

Тепер перейдемо до огляду кареток - також важливого елементу будь-якого комплекту фурнітури.

 

Каретки з комплекту Svit Vorit Econom 400 зроблені дуже якісно. Металева основа достатньої товщини. Рівномірно покрито цинковим покриттям для захисту від корозії. Сполучено з'єднанням, що рухається, з "голівкою". На ній розташовані 4 пари роликів. У кожному ролику використовується підшипник розмірністю 6201. Для захисту від пилу і вологи є резинометалічний пильовик.

Між роликами в парі використовуються пластикові дистанційні втулки.

ВЕРХНІ ПІДТРИМУВАЛЬНІ РОЛИКИ

Верхні ролики виконують роль "регулювальника руху". Вони направляють ворота рухатися строго по прямій, не завалюючись набік.

Верхні підтримувальні ролики полягають із сталевої пластини, яка має форму букви П і двох роликів. Ці ролики з гуми (що дуже добре для фарби на воротях, її не подряпають). Вони кріпляться в довгастих овальних пазах. Таке рішення було зроблене, щоб відстань між роликами регулювалася виходячи з ширини полотна стулки.

НИЖНІЙ КІНЦЕВИЙ РОЛИК

Нижній кінцевий ролик призначений для організації плавного накочення стулки на нижню пастку, а точніше на її нижню полицю.

Дане комплектуючі складається з металевої пластини П-подібної форми. Всередину поміщено пластикове колесо, яке обертається на сталевій втулці. З одного торця є металевий відбійник. А знизу для кріплення кінцевого ролика у балці є пластинка і болти з гайками. Ними ця пластина притягується до нижніх полиць тієї, що направляє.

НИЖНІЙ УЛАВЛИВАТЕЛЬ

Нижня пастка або уловлювач використовують для двох цілей - утримування вільного краю стулки (його нижній частині) в закритому положенні і розвантаження кареток (частина навантаження від ваги воріт переходить на уловлювач).

У комплекті Svit Vorit Econom 400 нижня пастка має стандартну форму як і у більшості інших виробників. Товщина металу, з якого виготовлений уловлювач складає майже 4 мм. Це хороший показник, - те, що комплектує не розігнеться під вагою воріт.

ВЕРХНІЙ УЛАВЛИВАТЕЛЬ

Це те, що комплектує виконує схожу функцію, що і нижній уловлювач - утримує вільний край стулки, коли ворота закриті. Пастка виглядає як металева товста скоба зі збільшеними уловлюючими "пелюстками". Сталь, яка використана при виготовленні має товщину 4 мм. Економії на матеріалах не спостерігається.

ГУМОВА ЗАГЛУШКА

Що останнє, що комплектує з набору Svit Vorit Econom 400 - заглушка. Вона закриває торець балки і не дає набитися всередину її сміттю. Виготовлена заглушка з гуми. Якість цього матеріалу відмінна - заглушка не дубеет від морозу і не деформується від жари.

Вставити її у балку дуже просто - треба злегка ударити по ній молотком. А для того, щоб заглушка міцно трималася та частина, що заводиться всередину балки має рифлену структуру.

Все, наш огляд закінчений. Якщо ж ви хочете поставити додаткові питання, просто залиште свій номер у формі для зв'язку і ми зв'яжемося найближчим часом (у робочі години).

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.