Наявність:
В наявності

8885 грн. 8625 грн.
Замовити

Комплектуючі для відкатних воріт вагою до 800 кг Svit Vorit Econom 800

Вибирайте фурнітуру правильно!

Комплектація Svit Vorit Econom 800

Роликові каретки

Роликовая опора (каретка)

2 шт.

Верхня пластина з роликами

Верхняя пластина с роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

Нижний концевой ролик

1 шт

Нижній уловлювач

Нижний улавливатель

1 шт

Верхній уловлювач

Верхний улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

Резиновая заглушка

1 шт.

Направляючий рельс

Направляющий рельс

1 шт.

Стоимость

8885 грн

8625 грн

Заказать

Креслення воріт

Розглянемо фурнітуру для відкатних воріт Svit Vorit Econom 800 детальніше. Вона розрахована на ворота з максимальною вагою стулки 800 кг Але варто уточнити, що в цю величину треба включити не лише фактичну вагу стулки, але і можливі доважки у вигляді налиплого снігу або бруду, льоду, що намерзнув, і т. п. Цей комплект відноситься до бюджетного варіанту фурнітури для воріт до 800 кг

Тепер приступимо до огляду кожного, що комплектує в наборі.

Розпочнемо з направляючої балки. Вона з якісної української сталі. Товщина металу - 5 мм. Меншим не може бути, оскільки ворота важкі і балку може розігнути. Напрямна ідеально поєднується з роликовими каретками з комплекту Svit Vorit Econom 800.

Таким чином ми плавно переходимо до огляду кареток. Вони з балкою утворюють консоль, за допомогою якої і пересуваються ворота.

Каретки мають по 4 пари роликів з підшипниками розмірності 6303. Ці підшипники мають збільшене зовнішнє кільце. Завдяки цьому зменшена вартість комплекту. Якість кареток від цього не постраждала.

Голівка кріпиться до металевої основи. Воно покрите антикорозійним покриттям. Товщина покриття хороша, тому основа не має темних плям, а значить добре захищено від корозії.

Накатной ролик (кінцевий) має металеве колесо. Пластик в цьому випадку не допустимий. На торці балки є металева заглушка, а для кріплення усередині тієї, що направляє використовується металева пластина і гайки з болтами, якими пластинка притискається до нижніх полиць.

Нижній уловлювач виглядає переконливо. Метал міцний, товщина понад 3,5 мм. Можна з упевненістю сказати, що виробник не економить на матеріалах.

Верхній уловлювач теж виглядає відмінно. Переконливий вид і товщина металу більше 3,5 мм. Уловлювач надійний, його не розігне при навантаженні від ваги воріт.

Верхні ролики, як і подібні комплектуючі до 800 кг мають 4 ролики. Пластина з металу, має 4 отвори для кріплення роликів. Форма цих отворів довгаста, що дозволяє регулювати відстань між роликами.

Останнє комплектуючі, яке входить в набір Svit Vorit Econom 800 - гумова заглушка. Вона захищає балку від набивання сміттям. Матеріал, який використовується при виготовленні дуже якісний і надійний, добре переносить дію атмосферного середовища.

 

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.