Наявність:
В наявності

12150 грн. 11250 грн.
  Відгуків: 0

Edinger E4

 

Комплект Edinger E4

270€

250€

Edinger E4 L

Привід лівий

1

Edinger E4 R

Привід правий

1

Logic

Блок управління Edinger E4 зі вбудованим приймачем

1

Dialog

Пульт Д/У 4-х канальний

1

Цей мінімальний комплект вже дозволить системі працювати в автоматичному режимі. За бажання можна замовити необхідну кількість додаткових пультів, фотоелементи, сигнальну лампу, GSM- модуль, тобто ті аксесуари, які зроблять роботу системи зручніше і, що ще більше важливо, безпечніше.

Розберемося, що є Edinger E4 і на що здатний. Ця техніка доки ще новинка, але має декілька тузів в рукаві, що дозволяє сміливо говорити про конкурентоспроможність її на ринку автоматики для воріт.

Якщо двома словами, то це надійний потужний телескопічний привід з повністю металевим редуктором, який можна встановлювати навіть з широкими стовпами. При цьому він не дорогий. І встановити автоматику цього бренду цілком під силу самостійно, що дає ще одну статтю економії.

Двигун і хід штока

Привід Edinger E4 розрахований працювати із стулками до 3 м шириною, хоча на практиці краще встановлювати при довжині не більше 2,5 м. Потужності двигуна в 350 Вт без проблем вистачило б і на більше, але краще врахувати кліматичні особливості і любов наших співвітчизників до великих глухих стулок. Такі ворота не йдуть ні в яке порівняння з метровими у висоту гратчастими створочками. Вони самі по собі важчі, а високий вітровий тиск додасть ще як мінімум по 50-60 кг на кожен квадратний метр полотна воріт. Сніг взимку постарається забитися в кожну щілину і налипнути на кожен виступ і декоративний елемент. Полотно взагалі обледеніти може при перепадах температур. Чи примерзнути. Так що запас потужності реально корисний.

Варто відмітити, що такий же двигун стоїть і на інших приводах лінійки Edinger, розрахованих на більші стулки. Справлятися з підвищеними навантаженнями там допомагає збільшений шток. Якщо в моделі Edinger E4 він складає 400 мм, то у старших моделей це вже 500-600 мм, тобто вони докладають зусиль далі від ворітних петель, долаючи тим самим підвищене навантаження від збільшених розмірів.

З іншого боку, на ринку досить приводів, де хід штока складає усього лише 300 мм. Часто це моделі ползункового типу. Ставити їх можна на вужчі ворота, а в цегляних або кам'яних стовпах взагалі ніші виконувати.

Edinger E4 значно перевершує подібну техніку в ефективності і за рахунок мотора, і за рахунок конструкції і довжини штока.

Конструктивні особливості

Металевий редуктор

Черв'ячний редуктор надійніший за планетарний. Так що вибір виробником саме цієї конструкції – вже плюс. Але що ще важливіше, так це повна відсутність пластика в механізмі.

Зверніть увагу, черв'як нарізаний на валу двигуна – сталевий. А черв'ячне колесо редуктора виконане з бронзи.

Вважається, що саме подібне поєднання матеріалів є найбільш надійним і довговічним. Обидва елементи сталеві – підвищений знос черв'яка. Шестерня полімерна – прискорено сточуватимуться її зубці.

Плюс пластик чутливий до температури, так що вихід за межі -20°З або 55°З для нього вартий поломкою або деформацією. У країнах з м'яким кліматом і дрібними стулками використання техніки з дешевшими пластиковими шестернями виправдана, але не у нас.

Мастило використовується силіконове, а з урахуванням кліматичних умов – ще і низькотемпературне. Редуктор змащений рясно, щоб ще більше продовжити життя черв'ячній парі.

Ходовий гвинт і шток

Ще однією чеснотою Edinger E4 є бронзова каретка, яка переміщається по ходовому гвинту і рухає шток. У переважній більшості випадків в аналогах цей елемент виконаний з пластика, і тільки дуже дорогі і деякі промислові моделі можуть похвалитися подібним виконанням. Тим приємніше виявити таку продуману деталь у бюджетному приводі.

Сам гвинт виконаний теж на совість. Пятизаходная трапецеїдальне різьблення, товщина – 16 мм. Для порівняння – у більшості моделей-аналогів габарити скромніші, всього 12-14 мм.

Шток виконаний з нержавіючої сталі. Товщина матеріалу складає 2 мм. Це також говорить про міцність і довговічність. Ходова каретка укручена в шток 12-у витками різьблення, зафіксована різьбовим герметиком і додатковим кернінням в двох точках.

Корпус

Корпус мотор-редуктора литий з алюмінію, причому вухо кріплення до стовпа є його невід'ємною частиною. Товщина стінок – 5 мм і більше. Друге вухо з того ж матеріалу надійно прикріплене до штока.

З алюмінієвої труби завтовшки 3 мм і діаметром 45 мм виконаний ствол приводу. Причому угвинчується він в основний корпус 12-у витками різьблення з додатковою фіксацією різьбовим герметиком. Виходить дуже міцна конструкція, схожа на цілісну. І вже точно міцніше за будь-яке з'єднання за допомогою хомутів або шурупів.

Згори алюмінієві частини корпусу покриті молоткастою фарбою, яка тримається міцніше і довше за емалі.

На стику корпусу з штоком передбачені не лише наконечник кріплення з фіксувальною гайкою, але і додатковий сальник. Завдяки цьому пил, бруд і зайва волога не проникнуть всередину механізму.

Блок управління

Особливої похвали гідний блок управління моделі Edinger E4.

На платі – нічого зайвого. У наявності принцип відмови від зайвих функцій: вони тільки ускладнюють налаштування, роблять електроніку дорожче, додають місця потенційних збоїв, заплутують діагностику і роблять ремонт складним. Але це не означає, що відсутня нормальна функціональність.

Навпаки, все дійсно необхідне є присутнім і настроюється елементарно:

  • За допомогою знімних клем на контакти плати легко підключаються самі приводи і різні аксесуари, включаючи фотоелементи, сигнальну лампу, антену і кнопку Стоп.
  • Для запису кодів пультів використовується одна лише кнопка – KEY. Для управління автоматикою в комплекті є один пульт ДУ. Він 4-х канальний, тому їм можна управляти не лише цією автоматикою, але ще і іншими автоматичними системами.

  • DIP- перемикачами можна перейти з покрокового режиму на автозакривання, активувати облаштування безпеки, настроїти мигання або світіння лампи, а також підключити уповільнення.
  • Плавне регулювання за допомогою резисторів дозволяє задати оптимальний час роботи кожного мотора для відкриття на потрібний кут, скоректувати зусилля двигунів, налаштувати час затримки однієї стулки по відношенню до іншої і зробити зручним час автозакривання.
  • Контролювати хід налаштування і роботи можна за допомогою сигналів світлодіодів.

Абсолютно усі ці засоби налаштування забезпечені підписами – чіткими, великими, розбірливими. Враховуючи, що є детальні інструкції на додаток до такої інтуїтивно зрозумілої плати, налаштування не викликає зайвих питань. Це устаткування цілком під силу ввести в експлуатацію самостійно.

Підсумки

Як бачимо, модель Edinger E4 для відносно невеликих воріт буде дуже вдалим вибором. Надійність кожного вузла і грамотне складання, повністю металевий редуктор, бронзова каретка, надійний корпус, дуже потужний мотор і висувний шток з ходом 400 мм гарантують довгу і ефективну роботу устаткування. Проста, але в той же час багатофункціональна плата дозволить виконати індивідуальні налаштування, причому своїми силами. Простота, потужність і надійність за розумну ціну – це саме те, що краще всього підходить до наших воріт.

При необхідності комплект можна розширити фотоелементами, сигнальною лампою, додатковими пультами і/або GSM-модулем, завдяки яким система стає безпечнішою і зручнішою в експлуатації.

Устаткування можна забрати із складу в Києві. При необхідності комплект вирушає компаниями-грузоперевозчиками у будь-який куточок України.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.