Наявність:
В наявності

10608 грн. 9792 грн.
  Відгуків: 0

Edinger I12 – автоматика для відкатних воріт

Комплект автоматики Edinger I12 MINI

 

Привід з монтажною основою і кріпильними елементами

Ціна

260€

240€

 

Пульт ДУ, чотирьохканальний (2 шт.)

Два магніти кінцевого вимикача

Edinger I12 з'явилася на ринку автоматики для відкатних воріт зовсім не давно. Вона має потужний двигун з можливістю пересувати ворота вагою до 1200 кг (враховують також усі можливі доважки і навантаження).

Електропривод Edinger I12 належить до бюджетних моделей. Він дуже привабливий для купівлі і належить до побутових моделей автоматики для відкатних воріт. Особливі характеристики – потужний двигун, в редукторі тільки металеві деталі, відсутність пластикових, легко можна налаштувати плату управління – і це далеко не повний перелік плюсів цієї моделі. Та ще цю модель можна без проблем встановити самостійно.

Плюшки від нашої фірми

 1. Безкоштовна доставка однієї з трьох транспортних компаній САТ, Делівері або Нова Пошта (за транспортування Edinger I12 ми самі заплатимо)
 2. Без передоплат – Ви платите за купівлю після перегляду на відділенні транспортної компанії.
 3. Обслужимо автоматику в найкоротші терміни по гарантії і навіть після закінчення гарантійного терміну.
 4. Сервісна підтримка упродовж усього періоду установки і експлуатації моделі.

Потужний двигун

Автоматична система Edinger I12 належить до бюджетної лінійки. Але ця модель розрахована на вагу воріт до 1200 кг, тобто двигун дуже потужний.

Мотор Edinger I12 має асинхронний мотор, в якому використовується мідна обмотка (вона якісніша, ніж алюмінієва). Також є захист від перегрівання (спрацьовує при температурі понад 150°С).

Крім того, в моторі використовується безщітковий ротор. Завдяки ньому автоматика працює тривалий час без поломок. Обертання валу ротора забезпечують закриті шарикопідшипники. На кінці ротора знаходиться сталевий черв'як.

Редуктор

У редукторі автоматики Edinger I12 використовується ідеальне поєднання металів – бронзова внутрішня шестерня і сталевий вал. Таким чином досягається менший знос деталей.

Крім того, для зменшення зносу шестерні та безперебійної роботи приводу навіть при низькій температурі в редукторі використовують низькотемпературне мастило, яке не дубіє при морозі завдяки силіконовій основі.

А ось для захисту від попадання пилу і інших абразивних речовин ротор оснащений гумовометалевим пильовиком.

Що стосується зовнішньої шестерні, то вона зроблена із сталі.

Блок управління

"Мозковим центром" автоматики Edinger I12 є плата управління. На неї помістили усі потрібні кнопки, резистори і dip-перемикачі, за допомогою яких задаються певні функції роботи системи.

Плата розміщена додатково ще і в пластиковий короб, що захищає її від різних чинників. До того ж розміщення її вертикальне, яке забезпечує додатковий захист від скупчення пилу і вологи, що може привести до короткого замикання.

Давайте розберемо трохи детальніше що на платі і за що відповідає.

Почнемо з клем. Вони розташовані горизонтально і вертикально. Їх використовують для підключення дротів живлення усіх пристроїв, наявних в цій автоматичній системі.

Також на платі два резистори, один з яких (FORCE) відповідає за зміну значення сили мотора, а другий (AUTO CLOSE) – за завдання часу, після якого ворота підуть автоматично закриватися. Але варто відмітити, що другий резистор ми чіпаємо тільки у разі, якщо dip-перемикача, що відповідає за автозакриття буде активований.

Також є такі dip-перемикачі, які відповідають за наступні функції:

 • Плавний старт
 • Уповільнення при завершенні роботи
 • Перемикання між режимами роботи сигнальної лампи – мигання або постійне світіння
 • Гальмо при відкритті
 • Гальмо при закритті
 • Активація датчиків безпеки (фотоелементів)
 • Активація кнопки Стоп.

Ну і наостанок поговоримо про кнопки. Їх на платі дві – KEY і TEST. Кнопка KEY потрібна для запису в пам'ять приймача на платі пультів управління. А ось кнопка TEST потрібна для навчання автоматики Edinger I12 під розміри отвору, де встановлена вона.

Кінцеві вимикачі

Механізм зупинки роботи приводу грунтований на двох магнітах і герконі, які працюють в симбіозі. Магніти мають різну полярність. Їх розміщують на зубчастій рейці по краях в точках повного відкриття і повного закриття. Магнітне поле впливає на геркон, який і подає на плату управління команду на зупинку роботи двигуна.

Така магнітна система кінцевих вимикачів надійніша, ніж механічна. Контакти в герконі надійно запаяні у вакуумі.

Механізм розблокування

Ну а тепер розберемо механізм розблокування. Річ у тім, що через те, що привід з черв'ячним редуктором, то він блокує пересування воріт після зупинки роботи двигуна. Тому щоб відкрити ворота за відсутності світла (чи поломці приводу) передбачений спеціальний механізм розблокування. Він представлений на зовнішній частині приводу замочною щілиною, в яку вставляється спеціальний ключ розблокування. Вставивши і провернув його, а також відсунувши спеціальну лапку шестерня знімається з блокування і ворота можна пересувати руками.

Комплектація

Автоматика Edinger I12 знаходиться в картонній коробці з брендовим логотипом.

У цю коробку поміщається усі елементи комплекту, окрім зубчастої річки, які примотується згори.

Що ж ми маємо в коробці?

Там знаходиться електропривод.

Для монтажу в коробку також поміщають монтажну основу

І кріпильні елементи з ключем розблокування

Також є пара чотирьохканальних пультів управління

Крім того, також є два різнополярні магніти для системи кінцевих вимикачів.

Треба відмітити, що мінімальна комплектація не розрахована на наявність зубчастої рейки, її докуповують окремо. Кількість рейок залежить від ширини отвору.

Можна також купити розширений комплект, в якому будуть додаткові аксесуари безпеки

Такі як фотоелементи безпеки

Сигнальна лампа

Ну а для управління за допомогою мобільного телефону можна придбати GSM- модуль

Купівля того або іншого комплекту – справа особистої переваги.

Важливо! Вартість вказана за комплект з мінімальним набором елементів (зубчаста рейка не включена).

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.