Расположение:
Фурнитура для откатных ворот Novi Vorota Gospodar 600 с направля.ющей 6 м
Наявність:
В наявності

6080 грн. 5730 грн.
  Відгуків: 0

Novi Vorota Gospodar 600 - фурнітура для відкатних воріт вагою до 600 кг з посиленим 302 підшипником

 

Вибирайте фурнітуру правильно!


Комплектація фурнітури Novi Vorota Gospodar 600

Роликовая опора (каретка)

 

2 шт.

Верхня пластина з роликами

 

1 шт

Нижній кінцевий ролик

 

1 шт

Нижній уловлювач

 

1 шт

Верхній уловлювач

 

1 шт

Гумова заглушка

 

1 шт.

Направляча балка, 6 метрів

 

1 шт.


Вартість

6080 грн

5730 грн


Замовити

Здійснюємо доставку по усій Україні одною з транспортних компаній САТ, Делівері або Нова Пошта

Причини купити фурнітуру для воріт зрушень Novi Vorota Gospodar 600?

Фурнітура для здвижних воріт Novi Vorota Gospodar 600 з'явився на ринку зовсім не давно. Вона абсолютно унікальна.

Розрахована на стулку, яка важить до 600 кг. Довжина воріт може складати 6 метрів, а в якості обшивки можна використати легкий матеріал, наприклад профнастил.

Щоб зрозуміти, в чому унікальність комплекту Novi Vorota Gospodar 600 розглянемо його детальніше. Почнемо, як завжди, з направляючого профілю.

Це одно з головних комплектуючих будь-якого комплекту фурнітури. Балка Novi Vorota Gospodar 600 має не стандартні розміри - 80*72 мм (приміром, балка для воріт до 400 кг має розміри 70*60 мм, а для воріт до 800 кг - 95*85 мм).

Сталь міцна, високовуглецева, товщина металу складає 4 мм. Цього більш ніж достатньо для заявленої граничної маси воріт. Подивившись на балку уздовж можна переконатися, що вона рівна по усій довжині, на внутрішній поверхні немає окалин або інших дефектів.

У тнаправляючу заводяться ролики опорних кареток, які рухаючись усередині балки пересувають ворота. Тому дуже важливо, щоб напрямна і каретки ідеально підходили один одному. У парі балка і каретки фурнітури Novi Vorota Gospodar 600 це враховано. Між роликами кареток і внутрішньою поверхнею балки ідеальний проміжок в 2 мм.

Що ж, давайте перейдемо до роликових кареток. Вони повністю металеві. Основа міцна, надійна, покрита антикорозійним покриттям (не знайдете темних плям). Голова, що коливається, на якій розміщуються ролики міцно сполучена з основою.

Самі ролики також зроблені з металу. У кожному з 8 роликів вставлений підшипник розмірністю 302. Він має підвищену вантажопідйомність, а значить прослужить при правильній експлуатації не один десяток років.

Втулки між роликами також металеві.

Ще одними унікальними елементами комплекту Novi Vorota Gospodar 600 є уловлювачі. Що верхній, що нижній має на своїх пелюстках, які призначені для напряму краю стулки всередину пастки має пластикові колеса. Таким чином можна не бояться гуркоту металу об метал при закритті воріт.

Товщина використовуваної при виготовленні сталі вище 4 мм, тому уловлювачі не зламаються і не розігнуться.

Пластина верхніх направляючих роликів теж має товщину більше 4 мм. На ній розміщені 4 овальні отвори, в яких укручуються ролики.

Самі ролики з гумовою оболонкою, тому не подряпають фарбу на стулці.

Накатной ролик теж повністю металевий, навіть колесо. На металевій пластині, що грає роль заглушки також розміщений гумовий відбійник. Це означає, що при закритті не буде характерного для металу стука.

Заглушка стандартна, таку можна зустріти у багатьох комплектах. Вона виконана з гуми. Якість матеріалу - відмінна. Не буде дубіти при морозі і кришитися або деформуватися при жарі і дії сонячних променів.

Гарантія на фурнітуру Novi Vorota Gospodar 600 - 5 років.

Ну і ще один приємний бонус - кожному покупцеві фурнітури безкоштовно виготовимо креслення каркаса вашої відкатної стулки і подаруємо книгу з інструкцією по виготовленню і установці таких воріт.

 

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.