Наявність:
В наявності

8167 грн. 7757 грн.
  Відгуків: 0

Gospodar 800 Novi Vorota™ фурнітура для відкатних воріт вагою до 800кг

Вибирайте фурнітуру правильно!

Складові комплекту для відкатних воріт (вага стулки до 800кг), виробник Novi Vorota™

Роликова опора (каретка)

2 шт.

Верхня пластина з роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

1 шт

Нижній улавливатель

1 шт

Верхній улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

1 шт

Направляюча рейка

1 шт.

Вартість

8017 грн

7757 грн

Замовити

Унікальний комплект фурнітуру від виробника Novi Vorota™

Фурнітура Novi Vorota Gospodar 800 від українського виробника. З'явилася на ринку нещодавно. Компанія Novi Vorota запустила цілу лінійку комплектів Gospodar, розраховані на граничну вагу 500, 600, і 800 кг

Цю статтю ми присвячуємо саме комплекту для важких воріт.

Подарунок від нас! Креслення і інструкція

Але перед тим, як приступити до огляду хочемо зробити для вас подарунок - креслення під ваш отвір воріт. Його робить наш фахівець з даних, які ви заповнюєте у формі. Також ви отримаєте специфікацію що і скільки знадобиться для виготовлення каркаса таких воріт.

І ще бонус - з придбаним комплектом ви отримаєте інструкцію з описом кожного кроку, який треба буде зробити на шляху до виготовлення відкатних воріт. У цій книжці не лише сухий текс, але і ілюстрації.

Ну а тепер давайте перейдемо до фурнітури Novi Vorota Gospodar 800.

Направляюча рейка (профіль)

Розпочнемо з тієї, що направляє. Це металевий профіль спеціальної форми. Для виготовлення використовують сталь з високим вмістом вуглецю, тому балка виходить міцною.

Товщина стали для балки Novi Vorota Gospodar 800 - 5 мм. Балка з металом меншої товщини не підійде, оскільки що таку, що направляє під вагою воріт просто розігне.

Геометрія балки чітка. Верхня і нижні полиці паралельні. На балці немає дефектів по усій її довжині.

Крім того, виробник врахував той чинник, що профіль і каретки повинні ідеально підходити один одному. Між роликами і внутрішньою поверхнею балки мінімальний проміжок в 1 мм.

Роликова опора (каретка)

При виробництві роликових опор виробник Novi Vorota не став економити і зробив їх повністю металевими як основа, так і самі ролики.

У роликах використовується 303 підшипник, а самі вони мають збільшений радіус. Таким чином виробник забезпечив плавне їх кочення по поверхні балки (каретки з роликами, у яких менший діаметр таким нахвалятиметься не можуть).

Для захисту підшипників використовуються резинометалічні пильовики. А щоб відстань між роликами була однакова в кожній парі використовуються металеві втулки.

На металі для основи кареток виробник також не поскупився. Сталь товста, міцна. Що стосується захисту від корозії, то вона теж на висоті. Покриття рівномірне, про що свідчить відсутність темних плям.

Верхня пластина з роликами

Перейдемо тепер до підтримувальної пластини. Вона потрібна, щоб ворота рухалися по прямій, а не завалювалися з боку убік.

Оскільки фурнітура для відкатних воріт Novi Vorota Gospodar 800 розрахована на ворота вагою до 800 кг, пластина розрахована на 4 ролики. Вона металева, товщина стали - трохи більше 4 мм. Має П-образну форму. На пластині розміщені 4 отвори. Їх форма дозволяє регулювати відстань між роликами.

Самі ж ролики є металевим болтом з пластиковою втулкою, на яку надітий гумовий кожух. Таким чином ролики не дряпатимуть ворота.

Нижній накатний ролик (кінцевий)

Для того, щоб зменшити навантаження від ваги на роликові опори, коли ворота закриті використовують кінцевий ролик. Він перенаправляє частину навантаження на полицю нижнього уловлювача.

Накатний ролик з комплекту фурнітури Novi Vorota Gospodar 800 металевий від основи до самого колеса. Це і не дивно, пластик за таких умов використання просто зламається.

Заглушка із сталі дозволяє закрити торець балки і захистити її від попадання сміття.

Нижній уловлювач

Нижній уловлювач унікальний у своєму роді. Нам ще не зустрічався комплект до 800 кг, у якого на уловлювачі йдуть два ролики.

Уловлювач зроблений з металу завтовшки трохи більше 4 мм.

Пелюстки з роликами дозволяють без зайвого шуму прийняти в себе вільний край стулки. Вже не буде такого брязга металу об метал.

Верхній уловлювач

Що це, що комплектує також унікально, оскільки теж має ролики на пелюстках. Метал, з якого виготовлена верхня пастка має товщину 4 мм з невеликим. Грає майже ту ж роль, що і нижній уловлювач.

Гумові заглушки

Ну і останнє комплектуюче фурнітури Novi Vorota Gospodar 800 - заглушка. Вона з гуми, якість якої відмінна. Матеріал, з якого зроблений цей елемент фурнітури без проблем переносить дію сонячних променів і морозну погоду. Заглушка не деформується і не кришиться.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.