Наявність:
В наявності

7917 грн. 7657 грн.
  Відгуків: 0

Standart - 800 Novi Vorota фурнітура для відкатних воріт масою до 800кг

Вибирайте фурнітуру правильно!

Фурнітура Світ Воріт™ 800 комплектація


Комплектація фурнітури для відкатних воріт масою до 800 кг виробництва Novi Vorota

Роликова опора (каретка)

Роликова опора (каретка)

2 шт.

Верхня пластина з роликами

Верхня пластина з роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

Нижній кінцевий ролик

1 шт

Нижній улавливатель

Нижній улавливатель

1 шт

Верхній улавливатель

Верхній улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

Нижний улавливатель

1 шт.

Направляюча рейка

Направляюча рейка

1 шт.


Вартість

7917 грн

7657 грн

Замовити

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква.

Чому багато хто купує фурнітуру Novi Vorota

Ця фурнітура робиться в Україні і на ринку є однією із затребуваних. Цей пов'язаний з тим, що співвідношення ціни і довговічності, є найбільш оптимальним, на відміну від аналогічної продукції інших українських виробників, ну, а що стосується європейських, то різниця в ціні у декілька разів, хоча якість і довговічність фурнітури практично на одному рівні.

Єдине, в чому фурнітура Novi Vorota дещо поступається, так це направляючою рейкою у якого геометрія менш точна, чим у австрійської. Але це в цілому на роботу воріт ніяк не впливає – стулка рухається практично безшумно і плавно, а вартість явно менше.

Що стосується інших елементів фурнітури, то вони знаходяться на належному рівні і не поступаються європейським, а в порівнянні з іншими українськими виробниками поза конкуренцією, і про це говорить навіть те, що Novi Vorota дає гарантію на свою продукцію п'ять років, будучи упевненим в її довговічності. І такий термін один з найбільших на ринку. До речі, 5 років, це мінімальний термін роботи фурнітури, в реальності вона прослужить значно довше.

Подарунок від нас! Інструкція по виготовленню відкатних воріт своїми руками

 

Покупці, купуючи фурнітуру виробника Novi Vorota отримують в подарунок інструкцію по виготовленню відкатних воріт своїми руками. Це не звичайна стандартна заводська книжка, а детальний покроковий ілюстрований посібник, розроблений нашими фахівцями. У інструкції детально описані усі етапи виготовлення воріт, починаючи від підготовчих робіт і закінчуючи введенням в експлуатацію. Особливо цей посібник буде Вам корисно, якщо з самостійним виготовленням воріт Ви стикаєтеся уперше.

Обкладинка інструкції по виготовленню відкатних воріт своїми руками

Безкоштовно креслення Ваших воріт

Окрім інструкції по виготовленню відкатних воріт своїми руками, при купівлі фурнітури Novi Vorota, наші фахівці розроблять безкоштовно креслення саме Ваших відкатних воріт. Креслення включає усі необхідні розміри для виготовлення, специфікації з вказівкою кількості необхідного матеріалу. Все що знадобиться від Вас, так це розповісти одному з наших фахівців, які розміри має отвір Ваших воріт.

Креслення воріт

Далі, я пропоную розглянути детально усі елементи фурнітури Standart-800 для відкатних воріт масою до 800кг виробника Novi Vorota у наступному порядку:

Направляюча рейка (профіль)

Роликова опора (каретка)

Верхня пластина з роликами

Нижній кінцевий ролик

Нижній улавливатель

Верхній улавливатель

Гумові заглушки

Монтажна пластина

Направляюча рейка (профіль)

Я розпочав огляд фурнітури саме з направляючої рейки, тому що цей елемент являється, мабуть, найосновнішим, від якого залежить плавність руху стулки і в цілому довговічність усіх механізмів.

Перше на, що треба звернути увагу при огляді профілю, так це на його геометрію.

У поперечному розрізі профіль має нижні полиці, які повинні знаходитися в строгому горизонті, це забезпечить кочення роликів опорної каретки без перекосів, і відповідно є запорукою їх довговічної роботи, а також плавного і безшумного руху стулки. Усі вигини мають бути з мінімальними закругленнями.

Поперечний розріз направляючого профілю

Направляюча рейка Novi Vorota у поперечному розрізі має досить не погані показники, і є найбільш точним по геометрії в порівнянні з іншими українськими виробниками. І якщо прикласти металевий брусок до нижніх полиць, то можна переконатися, що вони знаходяться в строгому горизонті по відношенню один до одного.

Металевий брусок на направляючій рейці

Направляюча рейка Novi Vorota у подовжньому перерізі, має також точні геометричні показники, як і в поперечному. По усій довжині він повністю рівний без всяких «горбів» і викривлень. Це говорить про те, що під час руху ролики не будуть «стрибати» і створювати гуркіт.

Як Ви розумієте, геометрія рейки залежить не лише від того, наскільки точно виконується технологічний процес при його виготовленні, а також від якості вживаного матеріалу, тобто сталі. Ось якщо навіть спочатку профіль матиме правильну геометрію, а матеріал буде «слабким», те в процесі експлуатації під впливом навантажень, рейка може повести.

Для виробництва направляючої рейки Novi Vorota використовує імпортну сталь (з Європи), яка якісно краще чим вітчизняний метал використовуваний, іншими українськими виробниками фурнітури.

Оглянувши рейку візуально, я не побачив окалин, шорсткій (пористою) поверхні, як це можна спостерігати у рейок з вітчизняної сталі, а усі ці «дрібниці» якраз і впливатимуть на те, скільки часу роликові каретки пропрацюють без поломок, який рівень шуму коміра створюватимуть при русі.

Загальний вигляд направляючої рейки

Novi Vorota використовує імпортну сталь, тому що вона йде з підвищеним вмістом вуглецю, що робить направляючий профіль підвищено стійким до динамічних навантажень. Варто відмітити, що виріб з цього матеріалу, трохи складніше піддається антикорозійній обробці, але це не є настільки проблемою, чим можливе викривлення профілю.

Що стосується товщини використаної сталі, то тут Novi Vorota не став економити, а зробив все у відповідність вимогам до фурнітури для воріт масою до 800кг – при необхідній товщині стінок в 5мм, профіль Standart - 800 має 5,11мм і це напевне кращий показник, який я зустрічав серед пропонованої фурнітури на українському ринку.

Вимір товщини стінки направляючої рейки

Є ще такий показник, як проміжок між рольками і рейкою, від якої залежить, чи будуть ворота «клювати» під час руху або ні, а також зношувати швидше ролики каретки.

У Standart - 800 він складає 1,0 мм і такий показник краще навіть чим у європейських аналогів – у них, як правило, люфт складає 2-3 мм.

І для більшого розуміння роз'ясню на прикладі люфта в 2 мм. При такому показнику, вільний край воріт, після того, як вони пройдуть точку рівноваги завалиться приблизно на 2 см.

Роликова опора (каретка)

На відміну від деяких інших українських виробників Novi Vorota не стали економити на металі, і ролики зробили з нього, а не з технополімерів – що прослужить довше, не вимагає пояснень. Виробники кареток з роликами з технополімерів часто пояснюють таке технічне рішення тим, що це досить міцні інноваційні матеріали, які не створюють шуму воріт. Але слід враховувати, що при високих або низьких температурах ця пластмаса не зрозуміло як поведеться – не виключено що при великому мінусі вона зруйнується, а при плюсі стане як пластилін і втратить свою первинну форму.

Роликова опорна каретка

А з приводу шуму, що створюється металевими роликами, хочу сказати, про що трохи вище писав, що якщо направляюча рейка має необхідну геометрію, проміжок між ним і роликами знаходиться в допустимих межах, то ніякого гуркоту спостерігатися не буде.

Ролики фурнітури мають збільшений радіус, і відповідно велику площу зіткнення з рейкою. Це забезпечує плавне кочення воріт на відміну від роликів з меншим діаметром.

У роликах використовуються підшипники 6303, які закриті резинометалічними пильовиками. Робить їх міжнародний концерн KG International, продукція якого визнана у всьому світі, тобто це ніякий не Китай, які застосовують інші українські виробники фурнітури. Підшипники KG 6303 забезпечують плавне кочення роликів опорної каретки, без заклинювання або підвищеного зусилля і ця продукція має усі необхідні сертифікати.

Підшипники KG International

Як правило, більшість виробників в каретках для відкатних воріт масою до 800кг використовують підшипник 6203, статична вантажопідйомність якого складає 450 кг. Вживані підшипники в роликах фурнітури Standart - 800 виробника Novi Vorota у півтора рази вище і складає 650 кг, а що прослужить довше, судіть самі.

Також слід зазначити, що в каретках використовуються металеві втулки.

Через те, що використовується посилений підшипник і металевий ролик у каретки, виробник дає на свою продукцію гарантію 5 років, і це один з найбільш тривалих термінів на ринку.

Ще однією чеснотою роликової каретки Novi Vorota являється легке кочення її голівки, на відміну від інших аналогічних. Річ у тому, що при тугому ході і тривалому не використанні воріт, каретка може окислюватися і хід її голівки взагалі може припинитися, а це приведе до підвищеного навантаження на ролики, і як наслідок ранній їх вихід з ладу.

Голівка роликової каретки під кутом

Ще одним плюсом каретки Novi Vorota являється її антикорозійне покриття, яке виконане єдиним шаром, тобто без зменшення, про що свідчить відсутність темних плям.

Верхня пластина з роликами

Верхня пластина напрямної з чотирма роликами

Цей елемент фурнітури забезпечує прямолінійний рух верхньої частини воріт, тобто є таким, що направляє.

П-образна пластина зроблена із сталі завтовшки 4мм, чого навіть не зустрінеш у дорогої італійської фурнітури, у якої вона рівна 3мм.

Пази кріплень в пластині зроблені спеціально збільшеними, щоб при кріпленні роликів можна було підігнати між ними максимально точну відстань, що відповідає товщині стулки воріт.

До пластини кріпиться 4 спеціальних ролика. Сам ролик складається з шестигранного металевого болта в полімерній оболонці, яка захищена гумовим кожухом, стійким до ультрафіолету.

Ролик верхньої пластини

На відміну від роликів деяких інших виробників Novi Vorota застосовує саме гумовий кожух замість пластмасового, щоб не дряпати поверхню стулки, тобто не псувати естетичний вигляд воріт.

Нижній кінцевий ролик

Цей елемент призначений, щоб дещо зняти навантаження від воріт на роликові опори, коли стулка знаходиться в закритому положенні. Ролик зроблений металевим, хоча інші українські виробники застосовують тільки технополімери. Але виробник Novi Vorota у фурнітурі Standart - 800 вирішив не економити, тому що ворота дійсно важкі, а саме металевий ролик дозволяє кареткам довговічніше працювати без поломок. Металева пластина на ролику є заглушкою направляючої рейки.

Кінцевий ролик металевий

Також Novi Vorota у кінцевого ролика врахував постійні вібрації, тобто його кріпильні гайки прихоплені зварюванням, щоб вони не відкручувалися, що часто буває, якщо їх не закріпити таким чином.

Нижній улавливатель

На відміну від деяких українських виробників, нижній уловлювач Novi Vorota має точну геометрію, і тому кінцевий ролик в нього точно заходить без ударів об стінки і щільно «сидить» не дозволяючи бовтатися нижній частині воріт при сильному вітрі.

Нижній улавливатель

Уловлювач Novi Vorota має велику висоту стінок і глибину, чим це прийнято у інших виробників, це робить його міцніше і забезпечує жорсткішу фіксацію нижньої частини воріт. Відгини, які призначені «заводити» стулку в уловлювач подовжені, щоб вона заходила без ударів або зовсім мимо не «пройшла» у вітряну погоду.

Вимір товщини стінки нижнього улавливателя

Також слід зазначити, що нижня полиця зроблена строго горизонтально, тому ролик спиратиметься усією площиною зіткнення, а не частково.

Верхній уловлювач

Верхній уловлювач має товщину сталі 4 мм, на відміну від інших виробників, у яких вона складає 3 мм. Вони в цьому вузлі, швидше за все, спробували здешевити фурнітуру в цілому, але враховуючи, що цей елемент не має горизонтальної перемички, то тонкий метал, під тиском полотна воріт може дуже легко погнути.

Вимір товщини металу верхнього улавливателя

До речі звертайте увагу при купівлі фурнітури на те, що багато виробників верхній уловлювач взагалі не включають в комплектацію, хоча цей елемент для воріт має вагоме значення, особливо у вітряну погоду.

Гумові заглушки

Використовуються для того, щоб затампонувати отвори по краях направляючої рейки. Ці елементи захищають внутрішню оболонку профілю від попадання бруду, вологи і пилу, тим самим подовжуючи термін служби.

Гумові заглушки

Заглушки Novi Vorota мають точні геометричні розміри, тому вони досить щільно «сидять» на направляючій рейці.

Вживана гума не твердне на морозі і не розсихається в жару.

Монтажна пластина

Монтажна пластина

Цей елемент фурнітури не входить в основний комплект Standart - 800, але якщо Ви хочете максимально точно і без проблем виставити роликові опори, то він обов'язково згодиться. Навіть після установки опор, у разі потреби скоректувати настановні параметри роликових кареток це буде дуже просто зробити за допомогою чотирьох спеціальних болтів.

Та деякі роликові опори просто приварюють до основи, але потім якщо треба відрегулювати ролики, починають зрізувати зварювання, ну коротше кажучи, самі собі створюють головний біль, економлячи на монтажних пластинах.

Ось в принципі все, що я хотів розповісти про фурнітуру відкатних воріт масою до 800кг моделі Standart 800 виробника Novi Vorota, і якщо у Вас залишилися питання, то Ви можете їх задати одному з наших фахівців, зв'язавшись по вказаних телефонах на нашому сайті або формі зворотного зв'язку.

Гарантовано забезпечимо доставку: Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевск, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Єнакієво, Кам'янець-Подільський, Константиновка, Червоний Промінь, Александрія, Конотоп, Стаханов, Умань, Бердичів, Шостка, бровари, Ізмаїл, Артемівськ, Мукачево, Дрогобич, Ніжин, Новомосковськ,, Торез, Червоноград, Первомайск Сміла, Калуш, Коростень, Ковель, рубіж, Прилуки.

 
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.