Наявність:
В наявності

22220 грн.
Замовити

GANT PS - 306 – автоматичний шлагбаум з телескопічною стрілою до 6-ти метрів за доступною ціною із складу в Україні

Вибирайте автоматику правильно!

Professional-806


Мінімальна комплектація шлагбауму
GANT PS-306

ЦІНА, €

Замовити

Тумба зі вбудованим блоком управління і радіоприймачем

1 шт.

Стріла алюмінієва з відбиваючими наклейками 3,7- 6 метри

1 шт.

Пульт дистанційного керування 4-х канальний

2 шт.


Максимальна комплектація шлагбауму
GANT PS - 306

ЦІНА€

Замовити

Тумба зі вбудованим блоком управління і радіоприймачем

1 шт.

Стріла алюмінієва з відбиваючими наклейками 3,7- 6 метри

1 шт.

Фіксована опора для стріли

1 шт.

Пульт дистанційного керування 4-х канальний

2 шт.

Сигнальна лампа

1 шт.

Фотоелементи

2 шт

Зовнішній радіоприймач

1 шт

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, білий церква.

Причини, по яких купують шлагбауми у нас

Доставку придбаного устаткування ми здійснюємо за свій рахунок.

Ціна є рекомендованою заводом-виготівником, без додаткових посередницьких націнок.

Ми не вимагаємо передоплати, Ви можете розплатитися за устаткування за фактом його отримання.

Ваше замовлення після узгодження заявки буде відправлено протягом доби і буде доставлений в найближче до Вас відділення транспортній компанії.

Наш сервісний центр надає технічну підтримку впродовж гарантійного і післягарантійного термінів.

Усі автоматичні системи, пропоновані нами, сертифіковані в Україні.

Подаруємо авторську інструкцію для самостійного монтажу російською мовою (не Google-переклад).

Отже, Вам потрібний шлагбаум для контролю проїзду шириною до 6 м. При цьому хочеться вибрати найбільш надійну модель, яка працюватиме як швейцарський годинник у будь-яку пору року. А ще хочеться, щоб у вартість шлагбауму не входила оплата «за ім'я», вартість нікому не потрібних «модних» опцій і інші сумнівні навороти. Коротше, якщо Вам потрібний надійний шлагбаум за найвигіднішою ціною – це GANT PS-306. Залишилося визначити, наскільки він Вам підходить.

Для цього необхідно оцінити основні параметри

Ширину проїзду

Пропускну спроможність

Спосіб управління

Також при виборі необхідно враховувати в якій кліматичній зоні України експлуатуватиметься шлагбаум, оскільки не усі моделі зможуть у нас працювати у будь-яку погоду взимку і влітку. Необхідно врахувати внутрішню начинку, тобто вміст тумби. Не настільки простий вибір, як може здатися.

У цій статті розглянемо недорогий, але надійний шлагбаум китайського виробництва GANT PS-306.

Перше питання, яке у Вас може виникнути, країна виробник – Китай. Адже є імениті європейські бренди, які є для нас авторитетом. Проте багато з цих «брендових» компаній перенесли свої заводи в КНР. Устаткування, на якому робляться комплектуючі для шлагбаумів, встановлено теж, що і в країнах до яких у нас традиційно є довіра. Більше того, по деяких позиціях сьогодні, виробництво власної автоматики в Китаї технологічніше чим в Європі. Тому передусім потрібно керуватися не країною виробником, а можливостями і надійністю устаткування.

Тепер про можливості і надійність GANT PS-306 детальніше. Стаття складається з таких розділів:

1. Обов'язкова комплектація і що треба в певних випадках

2. Робочі характеристики шлагбауму

3. Технічні характеристики моделі

4. Система управління

5. Можливість самостійного монтажу

6. Висновки і рекомендації

1. Обов'язкова комплектація і що треба в певних випадках:

Обов'язкова комплектація представлена в мінімальному варіанті елементів, без яких шлагбаум не може працювати, - це стріла, тумба і система управління.

Детальніше розповім про них трохи пізніше, коли приводитиму робочі і технічні характеристики моделі, а доки розповім про те, що треба в певних випадках.

комплект Professional - 306

У максимальному комплекті додані ще декілька позицій - опора для стріли, зовнішній приймач і аксесуари безпеки – сигнальна лампа і фотоелементи.

Розглянемо кожну з цих позицій:

Опора. При довжині стріли більше 5 м, на механізм зростає навантаження, навіть коли стріла опущена, шестерні редуктора знаходяться «у тонусі», необхідному для утримання стріли в нерухомому стані. При вітряній погоді, навантаження зростає ще більше. Щоб зняти напругу з редуктора встановлюється вилкова опора.

Фото опори

Зовнішній приймач дозволяє збільшити кількість користувачів від 115 до 1024. Річ у тому, що вбудований приймач дозволяє працювати максимум з 25 пультами управління, а якщо Вам треба більше – встановіть додаткове устаткування.

Світлова сигнальна лампа

Сигнальна лампа і фотоелементи відносяться до аксесуарів безпеки.

Світлова сигнальна лампа призначена для попередження водія, про те, що стріла рухається. Вона починає блимати трохи раніше, ніж шлагбаум починає працювати. Ця функція дозволяє уникнути зіткнення стріли з автомобілем і допоможе уникнути серйозних фінансових витрат. У погану погоду і темний час доби, лампа добре видно здалека.

Зовнішній радіоприймач

Фотоелементи призначені для того, щоб зупинити стрілу, якщо під нею знаходиться автомобіль або перехожий. Фотоелементи встановлюються один навпроти одного в створі проїзду і створюють між собою невидимий інфрачервоний промінь, який, у разі обриву його перешкодою, послужить сигналом для зупинки руху, а якщо стріла опускалася - підняти її.

Якщо встановити фотоелементи на спеціальних стойках трохи попереду шлагбауму – це допоможе заздалегідь виявити перешкоду і підвищити безпеку роботи.

Фотоелемент

2. Робочі характеристики шлагбауму :

Шлагбаум складається із загороджувальної рейки (стріли) і тумби, в якій знаходиться силовий механізм і блок управління.

Стріла:

У шлагбауму GANT PS-306 телескопічна загороджувальна рейка, яка може бути завдовжки від 3,7 до 6 метрів, що дуже зручно. У аналогічних моделей інших виробників, щоб змінити розміри стріли, треба її або відрізувати, або нарощувати.

Фото стріли

Світловідбиваючі наклейки йдуть в основному комплекті, тому спеціально їх замовляти Вам не припаде. Стрілу добре видно з ними у будь-який час доби.

У поперечному розрізі рейка прямокутна, що надає їй велику жорсткість, а до тумби вона кріпиться за допомогою чотирьох металевих болтів.

Кріплення стріли

Тумба шлагбауму:

Корпус тумби зроблений з металу, забарвленого порошковою епоксидною фарбою, що надає їй хороший захист від корозії і красивий зовнішній вигляд.

Тумба

Усередині тумби розміщуються:

Блок управління зі вбудованим радіоприймачем

Привід

Пружини балансувань

Блок управління зі вбудованим радіоприймачем, є електронною платою, призначеною для управління шлагбаумом. Плата закріплена в пластиковій коробці, яка захищає від проникнення пилу і вологи. Це підвищує надійність і довговічність усіх електронних компонентів.

Блок управління

Електронна плата дає команди для підйому і опускання стріли.

Приймач сигналів по суті теж плата, і він вбудований у блок управління шлагбауму. Радіосигнали приймаються від кнопки управління (або пульта-передавача), а потім передаються блоку управління приводу. Окрім прийому команд, за допомогою приймача налаштовуються пульти дистанційного керування.

Електроніка також регулює контроль тягового зусилля редуктора. Тобто, коли на шляху руху стріли виникає перешкода, плата дає команду зупинити рух стріли і автоматично її підняти.

У момент, непередбаченої зупинки різко зростає зусилля на редуктор, а в двигуні струм збільшується настільки, що може вивести його з ладу. Тому ця функція плати управління дозволяє уникнути не лише травм, але і виходу з ладу двигуна.

Мотор-редуктор.

Мотор досить потужний – 80 Вт, а живлення від постійного струму 24 В дозволяє йому працювати в інтенсивному режимі без перегрівання.

Для довідки: низьковольтні двигуни постійного струму рідко мають потужність більше 40Вт, але вони виграють у 220-вольтів в інтенсивності.

Низьковольтні двигуни нагріваються значно менше, чим 220В, тому вважаються безпечними, і виробники часто застосовують їх в швидкісних моделях, призначених для інтенсивної роботи.

До того ж двигун 24-вольта передбачає можливість підключення резервної системи живлення. У разі відключення електроенергії привід автоматично перемкнеться на живлення від акумуляторної батареї, а після відновлення подання електрики, так само автоматично перемкнеться на основне джерело.

Що ж до потужності моторів 24-вольтів, виробники в паспортних характеристиках моделей частенько вказують «максимальне» значення, яке не є робочим параметром, а означає деякі гіпотетичні можливості механізму, на зразок цифри максимальної швидкості на спідометрі автомобіля.

Якщо підбираючи шлагбаум з двигуном на постійному струмі, Ви побачите потужність 300 Вт при струмі споживання 2 А, не полінуєтеся перерахувати: 24 В х 2 А = 48 Вт. Це і буде реальна потужність двигуна, а показник максимальної потужності 300 Вт – деяка віртуальна цифра, що говорить про віртуальні можливості.

Редуктор, у цій моделі повністю виконаний з металу:

Деталі металевого редуктора

Помітимо, що метал використовується тільки в найдорожчих моделях професійних шлагбаумів від відомих у світі брендів. Більшість виробників замість цього використовують пластикові і силуминові деталі, як дешевший і простіший за технологією варіант.

У кліматичній зоні України використання полімерних деталей небажане з огляду на те, що робоча температура пластика обмежена коридором від -20°С до +50°С. Якщо хоч би короткостроково температура опуститься нижче -20°С, полімери змінюють свої робочі характеристики і стають крихкими.

Під прямими сонячними променями усі деталі усередині тумби нагріваються набагато вище 50°С, що призводить до деформації деталей з технополімерів.

Відпрацьовані полімерні шестерні

Якщо пластик втрачає зуби, цей дефект виводить з ладу увесь механізм.

Деталі з алюмінієвого сплаву силуміну – продукт порошкової металургії, який штампується в прес-формах, як і пластмаса. Такі деталі не обробляються на токарних і фрезерних верстатах, причому вони порожнисті усередині. Про міцність і правильність геометрії подібних шестерінок говорити не доводиться. Подивіться на фото сталевої шестерінки (ліворуч) і її силуминового аналога (справа). Коментарі зайві.

Силуминовая і сталева шестерні

Шлагбаум GANT PS-306 може працювати в Україні, причому за усіма робочими параметрами: потужний двигун забезпечить можливість функціонувати у будь-яку погоду (йому вистачить сил підняти власну стрілу, навіть якщо вона обледеніє), а металевий редуктор не заклинить після морозної зими або жаркого літа.

Розблокування стріли:

Усі нереверсивні приводи є такими, що самоблокуються, тобто, якщо двигун не працює, зубчасті передачі знаходяться в жорсткому зачепленні, відповідно в усіх положеннях стріла завжди надійно зафіксована і її не можна відкрити руками.

На випадок відключення електроживлення, в шлагбаумі передбачена можливість розчеплення редуктора для управління стрілою вручну. Зняття блокування виконується в декілька простих рухів: необхідно ключем відкрити дверці тумби і повернути спеціальну ручку.

Розблокування

Для надання стрілі рівноваги потрібні пружини балансувань, які полегшують навантаження на усі механізми, і після розблокування стрілу легко підняти або опустити руками.

Пружини

3. Технічні характеристики шлагбауму GANT PS-306:

Електроживлення

220В, 50/60Гц

Електроживлення двигуна

24 В

24В

Споживана потужність двигуна

80 Вт

80Вт

Частота обертання двигуна об./хв.

1400

1400

Інтенсивність використання, p>

80

100

Час відкривання

3÷6сек.

Клас захисту

IP54

Діапазон температур ° C:

—30…. 50

Максимальна кількість пультів

25 шт

Інтенсивність.

Це параметр, що визначає призначення техніки, яке може бути побутовим або промисловим.

Промислові моделі розраховані на роботу в проїздах з великим машинопотоком і конструкторами в них закладена можливість здійснювати мільйони робочих циклів.

Побутові шлагбауми призначені для менш «насиченого» графіка роботи, наприклад, для контролю в'їзду до дачного селища, тому ресурс механізму до планового техобслуговування у них вже не мільйони, а півмільйона-мільйон.

Зрозуміло, що вартість устаткування тим вище, чим більше його інтенсивність.

У технічних характеристиках виробники вказують цей параметр як інтенсивність роботи, тобто допустиму кількість робочих циклів за годину або добу, або як інтенсивність використання – здатність устаткування працювати і відпочивати впродовж певного відрізку часу, виражена у відсотках.

Простіше кажучи, якщо Ваш шлагбаум має 80% використання, це означає, що впродовж години він може працювати 48 хвилин (80% від 60 хвилин), а решта (12 хвилин) часу повинен обов'язково відпочивати.

При недостатній розрахунковій інтенсивності двигун постійно випробовуватиме перевантаження, що неминуче вимотає увесь ресурс механізму за короткий час.

Шлагбаум GANT PS-306 має показник 80% є високоінтенсивним устаткуванням, яке здатне обслуговувати проїзд на територію підприємств або паркінгів, житлові селища і двори.

Якщо у Вас виникли питання, звернетеся за безкоштовною консультацією до одного з наших фахівців.

4. Система управління:

Будь-який шлагбаум управляється різними способами: це може бути кнопка (яким зазвичай управляє охоронець), система розпізнавання номерних знаків, система карткових пропусків, жетоноприемник, клавіатура (радіокодова або дротова), GSM-модуль, ключ-перемикач або радіосигнал.

Перший спосіб, найдешевший вид управління проїздом, при цьому простий, зрозумілий і надійний.

Якщо ж пост охорони не передбачений, оптимальним способом управління буде подання радіосигналу від пульта дистанційного керування на приймач. У комплект постачання шлагбауму входять два пульта-брелока.

Пропонований пульт дистанційного керування чотирьохканальний. Це передавач, який подає радіосигнали приймачу, розташованому в тумбі шлагбауму.

Брелок

У цій моделі використовується динамічний код, який міняється кожного разу, коли Ви натискаєте кнопку брелока щоб відкрити або закрити шлагбаум.

Код пульта шифрується таким чином, що при кожній передачі випромінюється зовні абсолютно інша кодова посилка. У приймачі код сигналу відновлюється шляхом математичної обробки. Налаштовується шифрування передавача від радіоприймача, встановленого в корпусі тумби.

Додаткові властивості чотирьохканального пульта - це управління іншими пристроями. Ви можете відкривати, закривати цим же брелоком окрім шлагбауму, ще розсувні або розпашні ворота, гаражні ворота, ролети і т.д (всього чотири автоматичні системи).

5. Можливість самостійного монтажу:

Монтаж можна виконати самостійно і не платити монтажникам. Наші фахівці розробили для Вас детальні інструкції з кресленнями для цієї моделі. У цьому керівництві описані усі кроки з ілюстраціями, починаючи від підготовки фундаменту і закінчуючи запуском устаткування в експлуатацію.

Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете подзвонити нашому фахівцеві. Телефони вказані на цьому сайті.

Для тих, хто не хоче телефонувати, теж є альтернатива – можна замовити зворотний дзвінок, залишивши свій номер у формі для реєстрації. В цьому випадку ми самі Вам передзвонимо.

6. Висновки і рекомендації:

Шлагбаум GANT PS-306 має високий показник інтенсивності, а це означає, що він може бути використаний для обмеження можливості проїзду на територію підприємств або паркінгів, житлових селищ і дворів і так далі. Крім того, двигун живиться від постійного струму напругою 24 В, що дає можливість підключити резервну акумуляторну батарею для автономної роботи, у випадку відсутності електрики.

У моделі хороші швидкісні характеристики підйому/опускання стріли (3-6 секунд).

Цей шлагбаум зможе функціонувати незважаючи на високі літні температури і зимові морози - це забезпечується застосуванням в редукторі металевих, а не пластмасових шестерень, які на морозі починають кришитися, а влітку в жару придбавають пластичність і заклинюють механізм.

Двигун приводу має номінальну потужність 80ВТ, якої вистачає для підняття стріли, навіть якщо вона обледеніла або засипана снігом.

Якщо Ви замовили шлагбаум в нашій компанії, то Вам залишиться після цього просто підключити живлення до блоку управління, оскільки ми налаштуємо плати управління в ході передпродажної підготовки. Якщо ж модель підібрали наші фахівці – програмні установки можуть бути не лише базовими, але також індивідуальними.

Гарантовано забезпечимо доставку: Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевск, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Єнакієво, Кам'янець-Подільський, Константиновка, Червоний Промінь, Александрія, Конотоп, Стаханов, Умань, Бердичів, Шостка, бровари, Ізмаїл, Артемівськ, Мукачево, Дрогобич, Ніжин, Новомосковськ,, Торез, Червоноград, Первомайск сміє, Калуш, Коростень, Ковель, рубіж, Прилуки.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.