Наявність:
В наявності

734 грн.
  Відгуків: 0

Двоканальний пульт-брелок MITTO 2 для дистанційного керування автоматикою BFT

Вибирайте автоматику правильно!

MITTO 2

 

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, білий церква.

Пульт MITTO 2 є передавачем закодованого радіосигналу до приймача блоків управління автоматики для воріт, шлагбаумів, хвірток, ролет, турнікетів і інших пристроїв з автоматичними приводами фірми BFT.

Маленький розмір, зручна форма, оригінальний дизайн, отвір для кільця роблять його зручним брелоком.

Пульт-брелок MITTO 2 застосовується для відкривання і закривання двох об'єктів охорони з автоматикою BFT. Він має два радіоканали, відповідно і дві кнопки.

Частота сигналу 433 Мгц.

Оскільки ця частота рідко застосовується в інших системах, сигнал практично не зустрічає перешкод. Це дозволяє значно збільшити радіус дій передавача – до 150 метрів.

Пульт працює від електричної лужної батареї типу GP23А (12v).

Він має динамічний код. Тобто кожного разу посилає приймачу різний зовнішній сигнал. Плата приймача розшифровує цей сигнал і, якщо «дізнається», дає команду системі: «відкрити-закрити».

Для того, щоб приймач «дізнавався» пульт, його (пульт) потрібно «прописати» у пам'яті приймача. Іншими словами, передавач і приймач потрібно запрограмувати.

Програмування MITTO 2

Сенс цього процесу полягає в тому, що з кожного пульта системний код «записується» у пам'ять плати управління і зберігається там. Скільки пультів буде підключено до цього блоку управління, стільки кодів «запам'ятає» приймач.

Чи можна програмувати передавачі шляхом клонування (від пульта до пульта)? Ні, такий спосіб програмування в пультах MITTO 2 не застосовується.

Виключення складає модель MITTO 2 REPLAY, яка приймає код від вже «записаного» у приймач пульта.

Як запрограмувати приймач блоку управління? Все залежить від того, який приймач, і який блок управління встановлений. Для кожного з них інструкція по програмуванню різна. Прочитати її можна в керівництві по установці і експлуатації приймача або блоку управління, а також знайти в інтернеті.

Деякі брелоки MITTO 2, більше раннього терміну виробництва, на задній кришці корпуси мають приховану кнопку, для переходу в режим програмування. Натискають її за допомогою тонкої викрутки або скріпки, які походять в отвір корпусу.

У новіших брелоках цієї моделі, потайної кнопки немає. Перехід в режимпрограммирования здійснюється одночасним натисненням робочих кнопок.

Прихована кнопка в MITTO 2

Не знаєте який пульт вибрати для Вашої автоматики? Як налаштувати вже куплений? Звертайтеся за безкоштовною консультацією фахівця, заповнивши форму нижче. Також можете зателефонувати по вказаних на сайті телефонах.

Технічні характеристики BFT MITTO 2:

Кількість каналів

2

Тип кодування

динамічний

Спосіб програмування

З приймачем

Робоча частота (Мгц)

433

Дальність дії (м)

50 - 150

Діапазон робочих температур (°С)

Від - 20 до +55

Габаритні розміри (мм)

41*64*16

Вес (г)

45

У нашому інтернет-магазині Ви придбаєте необхідний товар без націнок і переплат.

Отримайте усі необхідні документи на сервісне обслуговування.

Ми не вимагаємо передоплати. При необхідності випишемо рахунок-фактуру.

Товар із складів відвантажується щодня і приходить в зазначені терміни.

Отримати замовлення Ви можете у будь-якому зручному відділенні компанії-перевізника.

Гарантовано забезпечимо доставку: Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевск, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Єнакієво, Кам'янець-Подільський, Константиновка, Червоний Промінь, Александрія, Конотоп, Стаханов, Умань, Бердичів, Шостка, бровари, Ізмаїл, Артемівськ, Мукачево, Дрогобич, Ніжин, Новомосковськ,, Торез, Червоноград, Первомайск сміє, Калуш, Коростень, Ковель, рубіж, Прилуки.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.