Наявність:
В наявності

19135 грн.
  Відгуків: 0

Miller Technics 4000 – автоматизуємо розпашні ворота недорого, але надовго

Вибирайте автоматику правильно!

Привід Miller Technics 4000


Комплект Miller Technics 4000 Мінімальний
 

469€

Замовити

Привод MT 4000 (2 шт)

Привод Miller Technics 4000

Блок управління PC 170 з вбудованим радіоприймчем

Блок управления со встроенным радиоприемником

4-х канальний пульт радіокерування
Button 4 (1 шт)

Пульт радиоуправления 4-х канальный (2 шт)


Комплект Miller Technics 4000 Оптимальний
 

504€

Замовити

Привод MT 4000 (2 шт)

Привод Miller Technics 4000

Блок управління PC 170 з вбудованим радіоприймачем

Блок управления со встроенным радиоприемником

4-х канальний пульт радіокерування
Button 4 (1 шт)

Пульт радиоуправления 4-х канальный (2 шт)

Сигнальна лампа Alarm 24

Сигнальная лампа

Фотоелементи Sensore

Фотоэлементы


Комплект Miller Technics 4000 Максимальний
 

539€

Замовити

Привод MT 4000 (2 шт)

Привод Miller Technics 4000

Блок управління PC 170 з вбудованим радіоприймачем

Блок управления со встроенным радиоприемником

4-х канальний пульт радіокерування
Button 4 (1 шт)

Пульт радиоуправления 4-х канальный (2 шт)

Сигнальна лампа Alarm 24

Сигнальная лампа

Фотоелементи Sensore

Фотоэлементы

Комплект акумуляторів (2х12В)

Комплект аккумуляторов (2х12В)

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, білий церква.

Ворота повинні відкриватися простим натисненням пульта не виходячи з машини. Добитися цього не так вже складно і дорого, якщо вибрати Miller Technics 4000: висока потужність при бюджетній вартості. А якщо врахувати, що з установкою цієї автоматики Ви гарантовано впораєтеся самі (а ми допоможемо), без виклику професійних монтажників і програмістів, то така купівля буде ще вигідніша.

Основні достоїнства Miller Technics 4000, за які цінується модель

Доступна ціна – реальна вартість і ніяких накруток «за ім'я». Потужна, але при цьому бюджетна модель.

Стильний дизайн: акуратно виконаний корпус з полірованої нержавіючої сталі і алюмінію виглядає добре на воротах з будь-якого матеріалу. Сучасно, привабливо, при цьому довговічно.

 

Металевий редуктор – ніякого пластика, порошкових металів і ненадійних сплавів, використовуються тільки довговічна сталь і латунь. Привід не залежить від перепадів температур, не зношується в найкоротші терміни і не ламається при поверненні з ручного режиму.

Ставиться на ворота з широкими стовпами при відкриванні стулок всередину двору, що під силу далеко не кожній моделі лінійної автоматики. Для нашого регіону з цегляними і кам'яними опорами питання особливо актуальне.

Простота установки: Ви зробите це самі, заощадивши на послугах монтажників.

Налаштування блоку управління виконується один раз, без необхідності перепрограмувати після стрибків напруги або інших збоїв. І це наші фахівці можуть узяти на себе.

Робота з високою інтенсивністю: низьковольтний мотор дозволяє працювати без обов'язкових пауз для охолодження.

Робота круглий рік без перебоїв. Деякі європейські моделі просто не розраховані на роботу в зимових умовах, тому в нашому кліматичному поясі відмовляються працювати. З МТ 4000 таких проблем не виникає – він справляється з підвищеними навантаженнями і складними умовами експлуатації.

Підвищена безпека: моделі 24-вольтів вимагають подання безпечної напруги на основні складові і аксесуари, а 220 В підводиться тільки до блоку управління. Додатково є захист від затискання по силі струму: нікого не затисне стулками і сам привід не згорить через непередбачені перешкоди.

Можливість установки акумуляторів для безперебійної роботи. Передбачено місце для їх монтажу усередині блоку управління. Дають можливість виконати до 25 циклів, так що в приватному будинку їх вистачить на декілька днів. Перехід на автономну роботу здійснюється автоматично. При відновленні живлення самі зарядилися – не доведеться стежити за цим.

Рік тест-драйва! Якщо впродовж року Ви знайдете недоліки в роботі приводу або просто вирішите, що він Вам не подобається – Ви повертаєте автоматику (б/У) нам і отримуєте назад повну вартість або інший привід (новий). Таку круту гарантію ми даємо тільки на моделі, в яких 100% впевнені.

Детальний аналіз моделі: про що піде мова далі

Привід Miller Technics 4000

Вірити на слово можна лише професіоналові, якому беззастережно довіряєш. У будь-якому іншому випадку потрібно отримати максимум фактів, які б підтверджували отриману інформацію. Тому ми не просто вказуємо ці техпаспорти моделі, але ретельно аналізуємо вживані матеріали, механізми, технології. Не зайвим буває і вимір габаритів і ваги окремих деталей аналогічних моделей різних виробників – саме у порівнянні стає очевидним, де запас міцності більший.

- Що Вам точно знадобиться або як підібрати оптимальну комплектацію

- Трохи сухих цифр: що обіцяне в техпаспорті

- Рахуємо реальні навантаження, щоб не перевантажити привід неврахованими чинниками

- Аналіз конструкції і матеріалів: що і як зроблено для безвідмовної роботи і довговічності

- Лінійна автоматика з розширеними можливостями: навіть широкі стовпи спотворювати нішами не доведеться

- Налаштовуємо оптимальну роботу: особливості блоку управління

- Самостійна установка – запорука якості і додаткова стаття економії

- Переваги купівлі автоматики у нас

Комплектація: необхідно, важливо, бажано

Можливу комплектацію ворітної автоматики можна розбити на три частини:

- Необхідно - тобто те, без чого ворота не зрушаться. Сюди входять два приводи (для лівої і правої стулки) з кронштейнами і набором кріплення, блок управління і пульти ДУ, а також ключі аварійного розблокування. Саме ці елементи входять у базовий комплект і коштують 449 євро.

- Важливо – ті пристрої, які роблять роботу автоматики безпечню для оточення, і це дійсно важливо. У цій частині представлені фотоелементи і сигнальна лампа. Вони вимагають вкласти в автоматизацію ще 464 євро.

- Бажано – те, що дає максимальну зручність, спрощує використання приводу і дозволяє «обійти» ряд важких ситуацій. Сюди можна віднести комплект акумуляторів. Також варто додати стабілізатор. Можна вибрати додаткові облаштування управління.

Тепер подивимося, як усе це виглядає, щоб точно знати, чи оригінальна техніка пропонується, чи варто чекати від пристроїв того, що буде описано далі або підробці довіряти не варто.

Отже, базовий комплект (уся група «необхідно» цілком) поставляється ось в такій упаковці:

Коробка з базовим комплектом автоматики

Механічна частина автоматики представлена парою приводів:

Лінійні телескопічні приводи

Для фіксації призначені спеціальні кронштейни і набір кріплення. Тут же можна побачити ключі, необхідні для перекладу приводу в ручний режим.

Кронштейни, кріплення і ключі розблокування

Командує автоматикою блок управління. У корпусі розташована плата, трансформатор і радіоприймач для дистанційного керування. Внизу залишено місце під акумулятори, які йдуть додатковою необов'язковою опцією.

Вміст блоку управління

А ось передавати Ваші команди блоку буде пульт ДУ. У комплекті він один. При необхідності можна замовити іншу кількість, щоб було по числу користувачів плюс хоч би один запасний.

4-х канальні пульти управління

Пульти оснащені 4-мя кнопками, так що на одну можна записати звичайне відкривання воріт, на другу – відкривання однієї стулки (при необхідності), а на інші – іншу автоматику, приміром, гаражні ворота, ворота на роботі/дачі, шлагбаум на в'їзді до котеджного селища.

На цьому можна зупинитися, якщо неповнолітніх дітей і домашніх тварин у Вас немає, інші родичі дуже уважні, а перехожі біля двору з'являються украй рідко. Інакше облаштування безпеки краще придбати. Цей мінімальний комплект обійдеться в 449 євро.

Так сигнальна лампа дозволить оповістити навколишніх про роботу воріт. Автоматика працює тихо, так що уваги не привертає, особливе в темряві або при негоді. Тому неуважний пішохід може порівнятися з отвором воріт саме тоді, коли ви почнете виїжджати, сусід може невдало зупинити свою машину упоперек проїзду, поки власні ворота відкриває. Але мигання яскравої лампи непоміченим не залишиться, так що люди підвищать пильність і неприємних ситуацій можна буде уникнути.

Яскрава лампа подовженої форми з поворотним кронштейном

Лампа забезпечена поворотним кронштейном, що дозволяє однаково зручно кріпити її як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях.

До речі, нерідко самі водії використовують мигання лампи як підтвердження того, що привід «почув» сигнал з пульта і відкриє ворота вчасно, так що можна буде проїздити відразу, а не давати повторний сигнал і чекати відкриття.

Фотоелементи нікого не попереджають – вони дають сигнал про перешкоду на шляху стулки безпосередньо блоку управління, а той зупиняє рух або навіть включає реверс при необхідності. Так що завдяки цим пристроям нікого не ударить і не затисне воротами.

Пара фотоелементів : приймач і передавач

Фотоелементи йдуть парою: передавач направляє інфрачервоний промінь упоперек проїзду у бік приймача, встановленого на протилежному краю отвору. Якщо людина, тварина або транспортний засіб перерве промінь, то сигнал про це поступить на плату управління в лічені частки секунди.

З розпашними воротами є сенс ставити хоч би одну пару фотоелементів на опрозпашних стовпах або у безпосередній близькості від них, а другу – на відстані розкритих стулок. Тоді з якого б боку не з'явилася людина або автомобіль, він буде вчасно помічений. З маленькими дітками іноді ставлять фотоелементи ще і на різних рівнях, щоб експериментатори не змогли «обдурити» систему, ухиляючись від променя.

Нагадаю, вартість такої оптимальної комплектації 464 євро.

Але немає межі досконалості. Бувають моменти, коли передбачливість на етапі установки автоматики, зберігає час, сили, нерви, настрій. Так комплект акумуляторів дозволить відкривати ворота за допомогою пульта, а не вручну, навіть якщо станеться збій в електромережі.

Акумулятрозпашні батареї для автономного живлення приводу

Саме тому люблять приводи, мотор яких вимагає живлення 24 В – усієї пари елементів живлення позбавляють від необхідності виходити під дощ і сніг при відключенні електроенергії. З автоматикою на 220 В автономне живлення так просто не встановиш.

Установка акумуляторів в корпус блоку живлення

Установка акумуляторів в корпус блоку живлення

І оскільки можливість таку мало хто упускає, то в корпусі блоку управління навіть місце під акумулятори передбачено – батареї якраз встають під платою.

Стабілізатор напруги не дасть техніці згоріти. Цей пристрій настійно рекомендую придбати, щоб захистити і двигун, і плату. Простіше поставити подібний захист, чим міняти потім автоматику. До того ж низьковольтні системи набагато частіше виходять з ладу через знижену напругу, так що потребують максимального захисту від подібних перепадів.

Як облаштування управління за умовчанням взяті пульти як найзручніше рішення. Дійсно, саме вони дозволяють командувати з комфортом – не потрібно ні виходити з авто, ні навіть вікно відкривати. При цьому вартість пультів не зашкалює за рамки розумного. Але все таки є і інші пристрої, які також можна використати. Вони можуть замінювати пульти, але частіше все ж доповнюють їх.

Кнопка і ключ-кнопка для управління автоматикою

На випадок відсутності пульта (зламався, загубився, сіла батарея, пульта будинку не виявилося у відсутність хазяїна…) можна встановити додатково кнопку або ключ-кнопку, яка також дозволить скористатися автоматикою без необхідності переходити в ручний режим. Такі кнопки встановлюються стаціонарно. До них доведеться підходити, але все таки не потрібно розблоковувати привід і відкривати ворота вручну – досить натиснути або повернути ключ. На виїздах компаній або навіть багатоквартирних будинків кнопку іноді виводять на пост охорони.

Але і цим список пристроїв, що управляють, не обмежується. Застосовують зчитувач магнітних карт, кодові і радіокодові клавіатури, жетоноприймачі, а також пристрої, що розпізнають сигнал з мобільного або планшета. Використовуються вони рідко, коштують досить дорого, а особливих переваг не дають: пульти все одно зручніше. Але якщо щось дійсно зацікавило, то постараємося підібрати відповідний пристрій.

Обіцяні характеристики Miller Technics 4000

Самий час дізнатися детальніше про можливості приводу Miller Technics 4000. Спочатку подивимося характеристики, які вказані в технічному паспорті.

Характеристика

Значення

Напруга на вході

220 В

Живлення двигуна

24 В

Номінальне/максимальне зусилля

3500/4000 Н

Потужність двигуна

150 Вт

Максимальна вага стулки

800 кг

Максимальна довжина стулки

4 м

Хід штока

350 мм

Отже, на вході знадобиться напруга 220 В – саме таке подається на блок управління. Приводи ж і інші аксесуари є низьковольтними, що робить систему максимально безпечною: навіть випадково перетерті дроти не завдадуть шкоди оточенню. Природно, що стежити за цілісністю все одно потрібно.

Іноді низьковольтну автоматику недолюблюють – вона зазвичай менш потужна, чим що живиться від 220 В (у промислових приводах взагалі 380 В часто використовують). Але це не про МТ 4000 – потужність двигуна складає 150 Вт, причому повновагих, а не обіцяних. У інших виробників цей параметр рідко 80 досягає, тобто як мінімум удвічі нижче. Але не запас потужності ніколи зайвим не буде. І зусилля в 3500-4000 Н тільки підтверджує наявність таких резервів.

Габарити воріт вимагають особливої розмови. 4 м і 800 кг вказані як максимальні значення, тобто це не критерій вибору, а граничний поріг, виходити за який не можна. При цьому ще варто врахувати, що довжина і вага мають обернено пропорційну залежність: важкі ворота мають бути максимально вузькими, а широкі – легенями. Для наочності навіть є в інструкції спеціальна таблиця:

Ширина стулки

Вага стулки

2 м

800 кг

3 м

600 кг

4 м

400 кг

І ці дані будуть справедливі лише в ідеальних умовах, де додаткових навантажень немає і бути не може. Да і то, наближення до межі буде сприйнято як робота на знос, так що довго техніка в такому режимі не протягне.

Як правильно визначити оптимальні навантаження розглянемо детальніше.

Слід зауважити, що додаткові чинники впливатимуть на будь-яку техніку, так що порівнювати моделі між собою за заявленими характеристиками дуже навіть зручно. І модель Miller Technics 4000 тим і хороша, що перевершує більшість аналогічних приводів по можливостях, але при цьому залишається доступною за ціною. А якщо додати привабливий зовнішній вигляд і простоту самостійної установки, то цілком зрозуміло, чому ця техніка є лідером продажів.

Що Ви реально зможете «вижати» з цього приводу

Ніхто не ганяє автомобіль на граничній швидкості, тим більше щодня і з ранку до вечора - швидше дотримуються середини шкали спідометра. А якщо вже довелося машину експлуатувати «по повній»: навантажити на межі допустимого, проїхати з високою швидкістю (зверніть $##$увагу;ndash; не одночасно!), то і в СТО хороший хазяїн не забуде потім заглянути, щоб продіагностували, профілактику провели, на знос деталі перевірили, витратні матеріали оновили… І це правильний підхід, який подовжує термін служби техніки.

параметри двигуна

Ось і ворітну автоматику не можна завантажувати по максимуму – щадний режим роботи дозволить їй працювати набагато довше, не вимагати ремонтів і профілактики. Так що правило №1: не наближатися до граничних параметрів по габаритах воріт і інтенсивності використання, тобто не перевантажувати і давати відпочивати.

З іншого боку, потрібно враховувати додаткові чинники, постійні або тимчасові, які збільшують навантаження на привід. До них слід віднести і природний знос фурнітури або її примерзання, коли стулки починають ходити тугіше, тобто вимагати додаткових зусиль. Природно, що контролювати легкість ходу воріт потрібно періодично, змащувати петлі, перевіряти геометрію. Але все таки якщо з'явиться необхідність здолати ці невраховані утруднення – приводу повинно вистачити сили. Допомагати йому вручну або лагодити поломки – не самий кращий спосіб перевірити наскільки вгадали з вибором.

Але ще більше значення мають кліматичні умови, причому в зв'язці з конструкцією воріт, характерних для регіону. Поясню на прикладі.

У Італії використовуються зазвичай невеликі гратчасті ворота. Обмерзання і обважнює під шаром налиплого снігу їм не загрожує. Навіть сильний вітер прослизатиме між лозин, практично не створюючи перешкод роботі воріт (і приводу).

Невеликі ворота

У нашій країні огорожі і ворота роблять дуже високими – по 2 метри і вище. Стулки при цьому зашивають повністю – виходять цілі вітрила, які при вітрі відкрити-закрити буває дуже важко навіть вручну. При цьому вітрове навантаження здатне зробити стулку «важче» у декілька разів. У різних регіонах країни усереднені цифри вказують як 40-60 кг/м².

Звичні нашим співвітчизникам коміра

Так що якщо узяти по техпаспорту допустимі 4 м в довжину та хоч би 2 у висоту, то стулка площею 8 м2 тільки за рахунок вітрового навантаження матиме «вага» близько 320-480 кг. Додаємо власна вага стулки, зусилля для подолання зношеної або такої, що примерзнула фурнітури, необхідність зірвати стулку, що підмерзла, або здолати невеликий замет – і отримуємо цифру, яка як мінімум удвічі перевищує вказані в таблиці співвідношення довжини і маси для цієї ширини максимальні 400 кг

Не варто забувати, що автоматика поставляється в різні країни, і для тропіків наші зимові проблеми не знайомі, їм просто не потрібний запас міцності на подібні речі. А у нас не врахував – і отримав згорілий мотор або розірваний навпіл привід. Ну або у кращому разі взимку забув про автоматику і дієш по-старому – тягаєш стулки вручну на морозі.

розірваний привід

Невраховане вітрове навантаження здатне розірвати слабкі приводи

Так що порада - ділити рекомендовані параметри як мінімум на два – дуже корисне правило при виборі автоматики. Причому якщо регіон вітряний, бувають дуже сильні, далеко не середні пориви, то і більший запас передбачити буде не зайвим.

Потужність мотора МТ 4000 дозволяє не так сильно урізувати параметри: із стулками до 2,5 м шириною працювати привід буде без проблем – перевірено на практиці.

Тепер пару слів про інтенсивність. Низьковольтний привід може працювати практично без перерв – він просто не перегрівається подібно 220-вольтному. Так що стежити строго за часом роботи і відпочинку не знадобиться. Це робить привід придатним не лише для приватного сектора, але і для воріт компанії або багатоквартирного будинку. Зазвичай в подібних випадках необхідно ставити вже дорожчі промислові приводи, розраховані на великий потік транспорту. Тут же в наявності значна економія: МТ 4000 забезпечує досить високу пропускну спроможність, при цьому за ціною відноситься до сегменту побутової техніки.

Конструктивні особливості і підхід до вибору матеріалів

Розглянемо здібності приводу трохи глибше: які конструктивні рішення використовуються, чи немає економії на матеріалах, чи не припаде потім на ремонти щорічно розщедрюватися, загалом, наскільки ефективною і довговічною буде автоматика.

Розпочнемо з корпусу. Привабливий дизайн, звичайно, добре, але куди важливіше надійність: ув'язнений усередині механізм має бути добре захищений від зовнішніх дій. І тут у МТ 4000 повний порядок: мотор-редуктор знаходиться в литому корпусі з алюмінію, а шток виконаний з полірованої нержавіючої сталі.

Дизайн приводу Miller Technics 4000

Економії на зразок пластикових частин корпусу або застосування чорної сталі під тонким шаром порошкової фарби Ви тут точно не знайдете. А вибрані цим виробником матеріали не поржавіють незабаром, та і зовнішній вигляд залишається солідним і престижним надовго. Підхід може і не найдешевший, зате ефективний і практичний.

Варто відмітити, що алюмінієва частина корпусу не лише довговічна і приваблива, але ще і виконана методом литва максимально точно. Тим більше що від суворості дотримання усіх параметрів залежить точність взаємного розташування усіх деталей механізму – ніяких зайвих проміжків або нерівностей розміщення тут не спостерігається. Тому привід працює дуже тихо, а природний знос мінімальний – поломок, замін деталей, ремонту не передбачається.

Усередині важлива, звичайно, кожна деталь. Але особлива роль відводиться все ж самому двигуну: маленький і слабкий довіру навряд чи вселити може. У цій моделі мотор хоч і живиться від 24 В, але слабким його точно не назвеш – 150 Вт видає як годиться. В порівнянні з 40-70-ти приводами ватів інших виробників він виглядає не в приклад потужнішим і надійнішим. Де інший згорить – даний не лише витримає, але і працюватиме без зайвих зусиль.

Мотор МТ 4000

Також силу мотора підтверджує і максимальне зусилля в 4000 Н. На ринку складно знайти рівноцінну модель.

Від двигуна момент, що крутить, за допомогою черв'ячного редуктора передається на шестерню, її вал, потім на пару конічних шестерінок, що і дозволяє обертати ходовий гвинт, по якому і рухається шток.

>Мотор-редуктор з шестернями

Ведена шестерня виконана з латуні, що дозволяє їй максимально ефективно взаємодіяти із сталевим черв'яком. Саме така пара довго не зношується, навпаки, з часом притирається ідеально.

Взагалі, металевий редуктор – єдине правильне рішення. Застосування пластика в механізмі дозволить хіба що виробникові збагатитися: собівартість знижується, недалекоглядні покупці «клюють» на принадну ціну, а потім приносять йому постійний додатковий доход, придбаваючи запчастини. І регулярні ремонти, повірте, будуть гарантовані, оскільки сточує сталевий черв'як пластик досить швидко, а вихід за рамки температурного діапазону на полімерах зовсім позначається згубно: жара деформує, мороз робить деталі крихкими, тому ламаються такі редуктори дуже часто. Метал же міцніший і довговічніший, та і властивостей своїх не міняє в нашому кліматі.

Латунна шестерня з пазом зчеплення

Те, що пластика тут немає – очевидно. Але для того, щоб переконатися, що латунь справжня, а не порошковий метал, ми навіть зробили виміри.

товщина шестерні

Діаметр шестерні

Вимір ваги шестерні

Отримали, що при діаметрі в 51 мм деталь важить 153 г, що говорить про те, що це дійсно метал. У випадку із замінником вага була б значно меншою.

З валом шестерня з'єднується за допомогою сталевої шпонки, що підтискається пружиною. Саме у цьому місці ланцюг можна розімкнути, щоб стулка виявилася незалежною від двигуна. Будова зчеплення і принцип роботи розблокування буде розглянута детально трохи нижче.

Шестерня, закріплена на валу

Якщо прибрати зубчасте колесо, то бачимо шестерні конічної передачі, виконані із сталі. Завдяки ним обертається ходовий гвинт, забезпечений трапецеїдальним багатозахідним різьбленням.

Конічні шестерні

За шестернею ходового гвинта розташований зносостійкий підшипник

Обертатися ходовому гвинту доводиться багато, так що втулки і слабкі підшипники тут довго не протримаються. Тому і встановив виготівник на гвинті 6304 RS – підшипник, аналогічний вживаним для пральних машин. Той факт, що в стиралке деталь витримує і велику вагу (сам барабан із сталі плюс білизна плюс вода), і працює з високою інтенсивністю, підтверджує лише, що запас можливостей передбачений не малий.

ходовий гвинт

Рух штока по ходовому гвинту

По різьбленню гвинта переміщається шток. У цьому приводі передбачений телескопічний принцип роботи – тобто шток реально висувається з приводу, лінійні розміри устаткування при цьому зростають. Скажімо, модель МТ 3000 використовує ползунковый тип роботи, тобто каретка там рухається уздовж гвинта, не виходячи за межі корпусу.

Насправді висунення штока вважається надійнішим і безвідмовним. Зовнішній його край кріпиться до воріт, скорочуючись, він тягне за собою стулку, а подовжуючись – штовхає її.

Привід із засунутим і висуненим штоком

Многозаходность різьблення дозволяє збільшити кут підйому спіралі, тому зростає і швидкість пересування по ній каретки, тобто швидкість роботи воріт буде також високою.

Механізм розблокування

Привід є таким, що самоблокується, тобто стулки переміщати може тільки двигун, а при його зупинці шестерні механізму у зворотному напрямі прокрутити і зрушити шток вручну неможливо. Завдяки цьому не потрібний ніякий замок на ворота: ні вітер, ні люди не розкриють стулки. Але ось при неможливості включити двигун – чи відключили подання електроенергії або в пульті батарея села – потрібний запасний варіант відкривання.

Зовнішня сторона механізму розблокування

З точки зору користувача все максимально просто і продумано. На корпусі приводу є спеціальний механізм розблокування, який активується ключем з комплекту автоматики. Щоб дощ, сніг, лід і пил не зіпсували пристрій, передбачено закривання його спеціальною пластиковою кришечкою. Так що досить зрушити кришку і повернути ключ, щоб ворота можна було рухати вручну. Для відновлення автоматичного режиму знову повертаємо ключ (у зворотному напрямі), прибираємо його і закриваємо кришку.

Розблокування: погляд на зчеплення зсередини

Механізм простий не лише зовні, але і внутрішньо влаштований надійно. Сталева шпонка за допомогою пружини надійно утримується усередині спеціального паза в шестерні, сполучаючи вал і шестерню в єдине ціле. Механізм розблокування є ексцентриковим: поворот ключа стискає пружину, тому шпонка може вийти з паза, роблячи деталі незалежними один від одного: стулка може переміщатися вручну, при цьому на шнековому механізмі ці дії відбиватися не будуть.

При поверненні автоматичного режиму пружина звільняється, знову з силою притискає шпонку до шестерні. І після цього важливо лише, щоб деталь потрапила в паз до того, як автоматика розкрутиться до високих обертів: на швидкості зчеплення все ж шкодитиме механізму: підвищить знос, піддасть непотрібному ризику.

До речі, приводи з полімерними шестернями часто ламаються при виході з ручного режиму: сталева шпонка просто кришить подібний матеріал – тільки устигай запчастині купувати. Метал же стійкіший до ударних навантажень, так що так просто його не пошкодиш. І це ще одна причина, чому металевий редуктор прослужить гарантовано довше за полімерний.

Сам же принцип роботи зчеплення простий, що якраз і робить його найбільш надійним: зайві ускладнення зазвичай тільки збільшують риски збоїв і поломок. Організація механізму розблокування виконана бездоганно з технічної точки зору.

Чи підійде ця автоматика на широкі стовпи

Ще одним аргументом на користь вибору приводу Miller Technics 4000 є те, що він може встановлюватися на широкі стовпи без виконання ніш або перенесення стулок воріт ближче до краю. Відстань від краю стовпа до петель може складати до 17 см! І це в той час, коли більшість лінійних приводів здатна здолати не більше 5-7 см

Розберемося детальніше, в чому суть проблеми. Річ у тому, що лінійний привід зазвичай розташовується майже паралельно стулці воріт. Чим далі від петель діставатиме кронштейн, тим простіше автоматиці рухатиме ворота. Але з широкими стовпами при відкриванні усередину привід може упертися в кут і просто не дістати до стулки – довжини штока не вистачить. Встановлення ж під великим кутом підвищує навантаження, що теж не кращим чином позначається на роботі приводу.

У зв'язку з цим для усієї лінійної автоматики надаються рекомендовані монтажні розміри, дотримуватися яких краще неухильно, щоб отримати ефективну роботу, а не регулярні ремонти. І одним з важливих параметрів в цій таблиці зазвичай являється якраз відстань від кута стовпа до осі ворітних петель, яке показує віддаленість приводу від стулки. Мало які моделі здатні здолати поріг в 7 см, тому вибір подібних приводів супроводжується необхідністю штучно наблизити устаткування до воріт. Найчастіше виконують спеціальну нішу.

Ниша в стовпі

Ця проблема лінійної автоматики для нашої країни дуже навіть актуальна. Дійсно, це майже символічні стулки європейських воріт встановлюють на так же витончених опорах: там будь-який лінійний привід можна розташувати майже паралельно воротам. Але наші величезні стулки монтують на цегляних або кам'яних стовпах, причому приблизно посередині такої колони.

Перемістити стулки ближче до внутрішнього краю досить складно: застави під кріплення петель повинні закладатися ще на етапі будівництва опор, щоб забезпечити надійність воротам. Створення ніш-це зайві витрати часу, сил і засобів, а виходить не завжди красиво.

Так що можливості МТ 4000 долати цілих 17 см – це значний плюс для традиційних воріт нашої країни. Відстань зверху цього під силу тільки Rotelli MT400 – заявлені 28 см, але на практиці встановлювали і на видаленні до 33 см від воріт без проблем.

Альтернативою для широких стовпів є важільні приводи, які мають рухливий сгиб-«суглоб» і можуть дотягуватися за край стовпа також на значні відстані. Але варто відмітити, що така автоматика дорожча за лінійну (причому разу в 1,5-2), складніша (тобто і менш надійна, більше вузлів, які можуть вийти з ладу), при цьому переваг майже не дає – витримує видалення на 25-35 см максимум.

Повернемося до МТ 4000. Для нього приведені наступні рекомендації відносно монтажних розмірів :

Монтажні розміри для відкривання на різний кут

Такі широкі можливості з'явилися завдяки тому, що хід штока цього приводу складає 350 мм, тоді як у багатьох аналогічних пристроїв не дотягує і до 300 мм. Та і телескопічний принцип роботи тут також виступає перевагою.

Хід штока МТ 4000

Ще однією особливістю автоматики Miller Technics для розпашних воріт є наявність регульованого монтажного кронштейна. Його просто можна збирати різними способами, домагаючись потрібних розмірів, щоб максимально точно дотриматися рекомендованих в таблиці монтажних відстаней.

Варіативна кронштейна

Так що завдяки цим перевагам Вам не доведеться спотворювати стовпи або міняти кріплення на більше відповідні. Підлаштуватися під потрібні параметри буде не складно. Так що навіть досить строгі вимоги до відстаней не ускладнять монтаж, тим більше що все вже продумано і прораховано.

Настроюємо «під себе»: що можна задати у блоці управління

Якщо привід – рушійна сила автоматики, то блок управління – мозок. Усі команди механізму йдуть тільки через нього. І навіть натиснення кнопки пульта Вами спочатку передає сигнал на розташований у блоці управління радіоприймач, обробляється згідно з вибраною логікою роботи, і лише потім задіюється двигун. Автоматика працює в цілому за заданою програмою згідно встановлених параметрів, але може адекватно реагувати на нестандартні ситуації, приміром, включаючи реверс при виявленні перешкоди фотоелементами.

блок управління

Якраз логіку роботи і основні параметри необхідно настроїти ще на етапі монтажу. Величезним плюсом плати управління Miller Technics 4000 є те, що дані зберігаються не в електронному блоці пам'яті, а виставляються за допомогою спеціальних DIP- перемикачів:

- По-перше, це дещо спрощує налаштування, оскільки не потрібно вдаватися до тонкощів програмування плат. Необхідні дії детально описані в інструкції, так що розібратися не складе особливих труднощів (хоча все ж часу з незвички може відняти немало).

- По-друге, перепади напруги і збої електроживлення не зіб'ють встановлені значення, тобто повторювати процедуру не доведеться. Із складними електронними платами подібний збій вимагає запрошувати фахівця для повторного програмування.

- І, нарешті, Ви можете просто замовити налаштування у рамках передпродажної підготовки: наші фахівці збережуть Вам вагон часу і купу нервів, виконавши роботу за Вас. Просто вкажіть потрібні параметри при замовленні автоматики.

- І, нарешті, Ви можете просто замовити налаштування у рамках передпродажної підготовки: наші фахівці збережуть Вам вагон часу і купу нервів, виконавши роботу за Вас. Просто вкажіть потрібні параметри при замовленні автоматики.

Плата управління, трансформатор, радіоприймач – усі ці елементи приховані за одним корпусом, виконаним з ABS- пластика. Внизу залишено місце під акумулятори. Дизайн невибагливий, строгий : сірий короб обтічної форми. Плюсом є наявність гумки ущільнювача, яка йде по усьому периметру. Такий підхід забезпечує надійний захист утримуваного блоку управління від атмосферних опадів і пилу.

Простота блоку управління зовсім не говорить про те, що можливості автоматики обмежені. Навпаки, плата досить багатофункціональна: можна виконати ряд індивідуальних налаштувань, щоб добитися бажаної ефективності. А відсутність зайвого (не затребуваних «наворотів», дублюючих один одного опцій) не зажадає переплачувати за функції, які Вам і не потрібні зовсім.

Найбільш корисні з наявних налаштувань я опишу, щоб Ви знали, що саме можна скоректувати так, як Вам буде зручніший. Чи зробите Ви це самостійно по інструкції або доручите нашим фахівцем – вирішуйте самі.

Доступні автоматичний і напівавтоматичний режими роботи. Зазвичай використовують другий, подаючи окремі команди на відкривання і закривання саме тоді, коли це необхідно. Але можна задіяти функцію автозакриття і встановити бажаний час паузи від 3 секунд до 6 хвилин.

Блок управління

Основне завдання автоматики – відкривати і закривати ворота – вирішується записом цієї команди на одну з кнопок пульта. Але за бажання можна на другу кнопку закодувати відкривання лише однієї стулки – так званий «режим хвіртки». Втім, функція «пішохідний прохід» також відкриває ворота не повністю, а лише на 45°, що економить Ваш час і дбайливіше відноситься до автоматики, не ганяючи її по повному циклу.

Щадний режим експлуатації також забезпечується уповільненням в кінцевих точках, причому понизити швидкість можна на 30 або на 50Благодаря цьому техніка працює плавніше, виключаються всілякі ривки, стулки не б'ються з розмаху впритул. А це означає, що автоматика прослужить довше.

Ворота у кожного свої: різна маса, габарити. Так що стандартні налаштування в кожному випадку можуть проявлятися по-різному: з легкими невеликими стулками відкривання може здатися занадто різким і швидким, з важкими – знадобитися додаткові зусилля. Цей блок управління дозволяє встановити швидкість руху в положення 70т стандартної. А саме зусилля можна регулювати, для чого сила струму встановлюється в межах 2-5 А.

Корисною функцією можна вважати установку затримки другої стулки відносно першої. Тоді відкривання відбувається плавніше і при закриванні ніяких щілин не виникне: одна стулка притиснеться до упору, а друга надійно її придавить.

Однією з корисних особливостей низьковольтної автоматики є можливість організації захисту від перешкод за допомогою контролю сили струму. Фотоелементи можуть помітити лише ті перешкоди, які перервуть промінь між приймачем і передавачем. Але якщо, приміром, між стулками воріт потрапить камінь або щось подібне, то без механізму реагування на подібні чинники мотор може згоріти, намагаючись довести початий маневр до кінця, а деталі механізму випробовуватимуть підвищені навантаження, ризикуючи зламатися.

У 220-вольтной автоматиці додають різні энкодеры (датчики положення стулок), функції зупинки за часом, а також інші додаткові пристрої і опції, що робить техніку складніше і дорожче. У низьковольтних моделях, до яких відноситься і МТ 4000, перешкода викликає підвищення сили струму в ланцюзі, на що і реагує блок управління.

Більше того, максимальний «поріг», перевищення якого повинне відключати двигун, можна настроїти. Відрегулювати його слід так, щоб, скажімо, невеликий замет або примерзання стулки не сприймалося як проблема, а ось дійсно непереброзпашні перешкоди не руйнували механізм. Таким чином автоматика буде захищена від перевантажень, а також людину або транспорт стулками не затисне.

З орними воротами зазвичай встановлюється хоч би дві пари фотоелементів, щоб робота цього захисного пристрою була дійсно ефективною. Для узгодження роботи фотоелементів є 4 режими, які дозволяють автоматиці найкоректніше реагувати в різних ситуаціях. Ви зможете підібрати, коли виявлення перешкоди повинне зупинити стулку, а коли доречнішим буде включення реверсу.

Усі положення перемикачів детально описані в інструкції, а світлодіодна індикація дозволяє перевіряти, як налагоджена система.

Навіщо витрачатися на найманих майстрів, якщо ми допоможемо встановити самостійно?!

50 євро зайвими не буде. А приблизно стільки зажадають наймані майстри за установку приводу. Із складною в монтажі автоматикою вибору особливо немає – доводиться оплачувати роботу професіоналів, які гарантовано усі правильно встановлять, підключать і настроять. Але якщо можна зробити все самостійно, то навіщо додавати собі витрат? А привід Miller Technics 4000 встановити за бажання може кожен, оскільки ми усебічно допомагаємо цьому.

Гарантія самостійної установки :

- Привід максимально підготовлений до монтажу: в комплекті є усі необхідні кріплення і кронштейни. Складне устаткування і специфічні уміння для установки автоматики не знадобляться: з болтами і гайками кожен впорається.

- Плату управління настроюють наші фахівці перед відправкою комплекту автоматики : враховується підключення вибраних аксесуарів, а також Ваші побажання відносно тих або інших функцій і параметрів. Відразу ж будуть прописані пульти.

- При необхідності в ході передпродажної підготовки будуть встановлені і підключені акумулятори.

- В подарунок Ви отримаєте покрокову інструкцію по монтажу. Це керівництво було розроблене нашими майстрами з урахуванням особливостей цього приводу і їх власного багаторічного досвіду установки ворітної автоматики. Покрокові детальні описи забезпечені схемами і фотографіями, щоб максимально спростити процедуру установки.

- З будь-якими питаннями, які виникнуть при установці, Ви можете відразу ж звернутися до наших фахівців по телефону: буде швидко знайдений кращий вихід з будь-якої самої нестандартної ситуації. Сумніваєтеся в чомусь – уточнюйте, перепитуйте, вимагайте детальних пояснень, тоді техніка після монтажу гарантовано працюватиме як слід.

Не було ще жодного випадку, щоб хтось з наших клієнтів не впорався з монтажем. Так що не сумнівайтеся – Вам це під силу. Переконайтеся в простоті – подивіться інструкцію.

Викачати інструкцію Miller Technics 4000.

Які додаткові вигоди Ви отримаєте з нами

Автоматика для нас – не просто товар. Ми не займаємося перепродажем приводів і заробітком на торговій націнці. Вже більше 10 років наша компанія не просто поставляє на вітчизняний ринок різні моделі автоматики, але ще вивчає їх особливості, порівнює, тестує, розбирає на запчастини, аналізує, перевіряє ще раз через якийсь час, щоб підібрати дійсно кращі.

Далеко не кожен привід удостоюється нашої пильної уваги: відверто слабкі для умов нашої країни моделі ми продавати відмовляємося, більш-менш нормальні можемо доставити Вам за вигідною ціною, але тільки на Ваш страх і ризик. Погодьтеся, обслуговувати свідомо непідходящу техніку – зайняття невдячне. Так що якщо Вам відмовляються продавати щось наші консультанти, то дослухайтеся до їх поради: вони зацікавлені, щоб Ви залишилися задоволені придбанням.

Але якщо вже наш фахівець Вам щось рекомендує, то на це у нього точно є підстави: значить, він упевнений в довговічності вузлів і матеріалів з одного боку, і у відповідності приводу Вашим воротам і умовам експлуатації з іншою. Він інтенсивність і потужність необхідну прикине, Ваші побажання врахує, допоможе підібрати оптимальну комплектацію і при цьому не переплатити зайвого. Будь-яке запропоноване рішення буде аргументовано.

З нами вигідно з багатьох причин:

- Ми співпрацюємо з виробниками, є дилерами заводів, так що Ви не зіткнетеся з переплатами і націнками.

- Ми маємо можливість надати Вам гуртові ціни.

- Вам не нав'язуватимуть дорогі рішення і непотрібні аксесуари, а підберуть техніку, яка безвідмовно працюватиме.

- Регулярно проводяться різні акції – отримайте свій додатковий приємний бонус.

- Вам доступні консультації наших фахівців упродовж усього терміну служби техніки : підбір комплектації, питання по монтажу, раді з обслуговування в телефонному режимі або по електронній пошті.

- Відсутність ризиків : оплата здійснюється після отримання. Кияни можуть приїхати за адресою вул. Краснова, 33, щоб придбати техніку безпосередньо в складі-магазині.

Miller Technics 4000 відноситься до рекомендованих моделей, тобто приводам, в яких ми не сумніваємося. Це дає ще ряд переваг :

- Попередня підготовка приводу до установки, програмування плати і пультів, доповнення комплекту покроковою інструкцією дозволить встановити автоматику самостійно і зберегти близько 50 євро.

- Доставка у будь-який регіон України – провідні транспортні компанії доставляють замовлення навіть в маленькі населені пункти, так що Ви самі зможете вибрати найбільш зручне відділення грузоперевозчика.

Гарантовано забезпечимо доставку: Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевск, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Єнакієво, Кам'янець-Подільський, Константиновка, Червоний Промінь, Александрія, Конотоп, Стаханов, Умань, Бердичів, Шостка, бровари, Ізмаїл, Артемівськ, Мукачево, Дрогобич, Ніжин, Новомосковськ,, Торез, Червоноград, Первомайск сміє, Калуш, Коростень, Ковель, рубіж, Прилуки.

- Вам доступні послуги нашого сервісного центру. Він обслуговує рекомендовану техніку рік по гарантії безкоштовно (ремонт і заміна комплектуючих за наш рахунок), а надалі тут можна замовити будь-які запчастини швидко і недорого. Комплектуючі на складі завжди є – чекати постачання тижнями не доведеться.

- Рік тест-драйва моделі Miller Technics 4000. Впродовж 365 днів при будь-яких претензіях до приводу (включаючи аргумент-«не сподобався») можна обміняти б/у техніку на іншу модель або повернути повну вартість. Що бажають розлучитися з реально хорошим приводом доки не знаходилося.

Зателефонуйте, або залиште електронну адресу, наш фахівець дасть кваліфіковану консультацію, підбере комплектацію, зафіксує дані для налаштування, уточнить пункт доставки. Протягом доби замовлення буде відправлено перевізникові, так що впродовж 2-3 днів Ви зможете вже отримати підготовлену до установки автоматику.

Не відкладайте придбання приводу – дозвольте собі і рідним вже буквально через тиждень оцінити переваги відкривання воріт за допомогою пульта. Ніяких виходів з машини під дощ двічі при кожному перетині лінії воріт, ніякого мокрого салону і зіпсованих туфель. Передоручіть роботу автоматиці, а самі насолоджуйтеся комфортом і гарним настроєм.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.