Наявність:
В наявності

12852 грн.
  Відгуків: 0

Цей огляд ми присвячуємо надійній італійській автоматиці для розпашних воріт Rotelli МТ-640. Ця модель лінійного типу. Вона може бути використана на воротах із стулками вагою до 800 кг або довжиною 3,5 м.

На ринку ворітної техніки вона з'явилася завдяки бестселеру Rotelli MT-400, попередникові Rotelli MT440. Вони мають схожі характеристики, просто у Rotelli MT640 збільшений хід штока на 20 см. Давайте розберемо детальніше цю модель автоматики.

Технічний опис Rotelli MT640 :

З кожним днем автоматика Rotelli MT 640 стає усе більш популярною. І в цьому є безліч причин.

Максимальна вага і довжина – величини обернено пропорційні. Це означає, що при вазі до 800 кг допустима довжина становить до 1,6 м, а при максимальній довжині в 3,5 м вага не може перевищувати 200 кгДавайте розберемо кожну технічну характеристику.

Двигун автоматики Rotelli MT640 споживає 300 Вт, тобто він досить потужний. Інші аналогічні моделі італійського виробництва мають двигуни потужності 50-80 Вт.

Показник інтенсивності в 40% значает, що ця автоматика побутового призначення. Тому її можна встановити тільки на ворота приватного двору з невеликим потоком автомобілів.

При перегріванні двигуна зверху 150°С спрацює реле термозахисту, тому привід не згорить.

Особливості моделі Rotelli MT640

  1. Великої потужності двигун. Потужність двигуна Rotelli MT640 складає 300 Вт, тому максимально можлива вага стулки і складає 800 кг
  2. Повністю без пластика. У редукторі автоматики Rotelli MT640 ви не знайдете ні єдиної пластикової деталі. Все зроблено з якісного металу, тому він служитиме довго.
  3. Установка на широкі опори. Цю модель можна встановлювати на досить широкі опоні стовпи, тому немає необхідності купувати більш дороговартісну важільну або підземну автоматику.

Установчі розміри для Rotelli MT640 :

  1. Легкість підключення. Автоматику Rotelli MT640 можна без проблем встановити самому. З нею в комплекті йде детальна інструкція по монтажу, з якою впорається навіть дитина. Також у нас є відео монтажу даної і схожих моделей автоматики для розпашних воріт.

РЕДУКТОР ROTELLI MT640

Привід автоматики Rotelli MT640 має редуктор з черв'ячною передачею, що робить його таким, що самоблокується. Це означає, що після зупинки роботи двигуна стулку не можливо зрушити вручну. Для того, щоб відкривати і закривати ворота руками у разі відключення світла або поломки треба перевести приводи в ручний режим. Для цього в комплекті з автоматикою Rotelli MT640 йдуть ключі розблокування.

Редуктор складається із сталевого гвинта і від нього момент, що крутить, передається на провідну шестерню з латуні. Таким чином виробник зменшує знос цих деталей.

Колесо розташоване між двох підшипників відмінної якості. Також є гвинт з багатозахідним трапецеїдальним різьбленням.

Блок управління Rotelli MT640

Для управління автоматикою Rotelli MT640 виробник поставляє в комплекті плату управління, розташовану в окремому ящику. Ця плата напевно найпростіша в порівнянні з іншими моделями автоматики для розпашних воріт. Але при цьому в ній закладені усі необхідні функції, а саме:

  • Можливість регулювати часу роботи приводів (кожного з них), затримки на початку руху, часу, після якого стулки підуть на автозакривання;
  • Можливість завдання уповільнення на початку роботи і у кінці, щоб уникнути різких ривків і удару;
  • Можливість регулювати тягове зусилля.

Також до плати підключаються усі пристрої, у тому числі і додаткові такі, як фотоелементи, сигнальна лампа, GSM-модуль і т. п.

Усі налаштування задаються за допомогою регуляторів і dip-перемикачів. Також є кнопка, за допомогою якої програмуються пульти управління.

Чому варто купити Rotelli MT640 у нас?

Автоматика Rotelli MT640 – надійна і потужна модель автоматики для розпашних воріт лінійного типу. Її можна використати на воротах з максимальною вагою стулки 800 кг або максимальною довжиною 3,5 м. Потужність двигуна складає цілих 300 Вт, тому вона легко впорається з поставленим перед нею завданням.

Використати автоматику Rotelli MT640 можна тільки на проїздах приватного будинку, оскільки вона відноситься до побутових моделей.

У комплекті є усі необхідні елементи, включаючи якісні кріпильні деталі і кронштейни, які дозволяють встановити приводи Rotelli MT640 на досить широкі стовпи.

Редуктор автоматики Rotelli MT640 не має пластикових деталей, а комбінація сталь-латунь збільшує термін служби приводів в рази.

Встановити і підключити автоматику Rotelli MT640 дуже легко, особливо з нашими авторськими інструкціями, які йдуть в комплекті. Ці інструкції були розроблені фахівцями під наші реалії, а не переведені з італійського за допомогою Google-перекладача. Тому з установкою впорається будь-хто.

Придбавши у нас автоматику Rotelli MT640 ви отримаєте усе необхідне, а на платі будуть встановлені усі необхідні налаштування. До того ж якщо у вас виникнуть питання ви завжди можете їх задати нашому фахівцеві.

Ми маємо свій сервісний центр, тому гарантійне і після гарантійне обслуговування проходить в найкоротші терміни.

А вартістю цієї моделі автоматики ви будете задоволені, тому що за такі гроші автоматику такої відмінної якості ви не знайдете. Просто ми офіційні представники цього виробника, тому ціни у нас рекомендовані заводом.

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.