Наявність:
В наявності

4880 грн. 4525 грн.
  Відгуків: 0

Світ Воріт™ LUX 500 люксовая фурнітура для відкатних воріт
масою до 500кг

Вибирайте фурнітуру правильно!

Фурнітура LUX 500 Світ Воріт. Комплектація


Комплектація фурнітури для відкатних воріт масою до 500кг виробництва Novi Vorota

Роликова опора (каретка)

Роликова опора (каретка)

2 шт.

Верхня пластина з роликами

Верхня пластина з роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

Нижній кінцевий ролик

1 шт

Нижній уловлювач

Нижній улавливатель

1 шт

Верхній уловлювач

Верхній улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

Нижній улавливатель

1 шт.

Направляюча рейка (3,6 мм)

Направляюча рейка

1 шт.


Вартість

4880 грн

4525 грн


Замовити

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква.

Чому багато людей зупиняють свій вибір на фурнітурі Novi Vorota

Виробничі потужності Novi Vorota розташовані в г.Харків і на українському ринку продукція цього виробника займає лідируючі позиції. Річ у тім, що Novi Vorota орієнтований саме на українського споживача і розуміє вітчизняний ринок набагато краще, ніж європейські виробники. Вартість харківської продукції в рази дешевше чим, наприклад, у тих же італійців, хоча якість і довговічність практично ні в чому не поступаються.

Ви зрозумієте чому саме на фурнітурі Novi Vorota багато хто зупиняє свій вибір, якщо дізнаєтеся причини нижчої її ціни порівняно з європейськими аналогами.

Цей виробник пропрацював кожен вузол фурнітури, щоб зробити її максимально доступною, при цьому найбільш відповідальні вузли навіть посилив, щоб експлуатація була як можна довговічнішою.

На усю свою продукцію Novi Vorota дає гарантію 5 років, але це далеко не граничний термін її експлуатації. До речі такий тривалий термін гарантії досить рідко можна зустріти на ринку фурнітури для відкатних воріт в Україні.

Отримайте подарунок! Інструкцію по виготовленню відкатних воріт своїми руками

Купуючи продукцію торгової марки Novi Vorota Ви гарантовано отримуєте інструкцію по виготовленню відкатних воріт в подарунок. Це не стандартна заводська книжка, а детальні креслення і ілюстрації з поясненнями, усі етапи виготовлення, що охоплюють, аж до введення в експлуатацію.

Навіть, якщо Ви ніколи не займалися самостійним виготовленням воріт, з цією інструкцією у Вас напевно все вийде.

Загальний вигляд інструкції по виготовленню відкатних воріт своїми руками

Детальне креслення Ваших воріт в подарунок!

Інструкція по виготовленню відкатних воріт, це ще не усе. Купуючи фурнітуру Novi Vorota, наші фахівці безкоштовно розроблять креслення саме Ваших воріт. Креслення несе в собі інформацію про усі необхідні настановні розміри, специфікацію з необхідними матеріалами, а також їх кількість. З Вашого боку знадобитися озвучити розміри отвору Ваших воріт, усе інше зроблять наші фахівці.

Креслення відкатних воріт

 

Давайте разом з Вами далі розглянемо фурнітуру LUX 500 виробника Novi Vorota у люксовом виконанні в такому порядку:

Направляюча рейка (профіль)

Роликова опора (каретка)

Верхня пластина з роликами

Нижній кінцевий ролик

Нижній уловлювач

Верхній уловлювач

Гумові заглушка

Монтажна пластина

Направляюча рейка (профіль)

Як правило, підбір необхідної фурнітури для відкатних воріт розпочинається з вибору направляючого профілю. Від його геометрії, характеристик металу, проміжку між рейкою і роликами каретки залежить тривалість роботи фурнітури в цілому.

У поперечному розрізі профіль повинен мати вигини з мінімальними закругленнями, а нижні полиці повинні знаходитися в єдиному горизонті, щоб виключити швидший знос роликів.

Розріз рейки в поперечному напрямі

Направляюча рейка Novi Vorota відповідає вимогам, що пред'являються до поперечного розрізу – вигини мають мінімальні закруглення, а нижні полиці знаходяться в єдиному горизонті, в чому можна переконатися, приклавши до їх основи металевий брусок.

Металевий брусок на підставі нижніх полиць рейки

Що стосується геометричних характеристик направляючої рейки в подовжньому напрямі, то по усій довжині профіль має бути рівним, не мати всяких викривлень, які можуть привести до заклинювання воріт або до того, що ролики каретки будуть «стрибати» створюючи гуркіт.

Розглядаючи в подовжньому напрямі рейку виробництва Novi Vorota можна переконатися в його прямолінійності. На поверхні немає окалин, а сама вона не «рихла», тобто кочення воріт буде плавним і без заклинювань.

Також на геометрію профілю впливає і якість металу, з якого він зроблений, якщо він не відповідає вимогам і рейка спочатку була рівною, то в процесі експлуатації при постійних навантаженнях, він може деформуватися.

Під час виробництва направляючої рейки Novi Vorota використовує європейську сталь, тому що вітчизняна дещо поступається по якості, хоча саме її використовує основна маса українських виробників фурнітури.

Аксонометрія направляючої рейки

Вживана Novi Vorota сталь йде з підвищеним вмістом вуглецю, що у результаті робить направляючу рейку стійкою до динамічних і статичних навантажень.

До речі у української сталі, яку використовують інші українські виробники фурнітури, вміст вуглецю менше, тому в результаті геометрія їх направляючих профілів гірша.

Як правило, товщина стінок профілю для воріт масою до 500 кг, дорівнює 3 мм, але Novi Vorota вирішили на цьому не економити, роблячи прокат з товщиною стінки 3,6 мм

Вимір товщини металу направляючого профілю

Також важливим показником є проміжок між роликами опорної каретки і рейкою. Ми провели виміри проміжку у Novi Vorota, і в середньому отримали значення 0,95 мм - цей показник навіть перевершив європейських виробників, у яких він часто дорівнює 2-3 мм.

Чому проміжок має бути мінімальним? А тому, що ворота не будуть «клювати» після проходження точки положення рівноваги.

Так при проміжку в 2 мм, вільний край може опускатися навіть до 2-х сантиметрів.

Роликова опора (каретка)

Ролики опори у фурнітури LUX 500 виробника Novi Vorota зроблені з металу, на відміну від деяких інших виробників, які виготовляють їх з полімерів. Говорити про довговічність металу або пластика не треба, отже все очевидно.

Виробники полімерних роликів пояснюють таке технічне рішення тим, що їх робота безшумна, але як я раніше вже писав, якщо направляюча рейка має строго витримані геометричні параметри, при використанні металевих роликів гуркоту воріт не буде.

Що ж до температурного режиму, слід зазначити, що при низьких температурах полімерний ролик під впливом навантаження може просто розкришитися, а при високих - стати пластичним і втратити свою форму, яка згодом навряд чи буде відновлена.

Загальний вигляд роликової опори

Ролики каретки LUX 500 виробника Novi Vorota мають збільшений радіус, що забезпечує плавніше кочення з огляду на те, що площа зіткнення з рейкою в цьому випадку більше.

Що стосується підшипників, то на відміну від китайських, які застосовує основна маса українських виробників фурнітури Novi Vorota використовує підшипники міжнародного концерну KG International, уся продукція якого підтверджена необхідними сертифікатами (їх далеко не кожен може надати).

По міжнародній класифікації у LUX 500 застосовуються підшипники кочення 6301 захищені металогумовими пильовиками.

Підшипники KG International

Основна маса виробників використовує підшипники 6201 для фурнітури масою воріт до 500 кг, вантажопідйомність яких складає 310 кг, у Novi Vorota вирішили на цьому не економити і дати запас – статична вантажопідйомність підшипника 6301 дорівнює 465 кг

Маючи такий запас міцності роликових кареток, виробник Novi Vorota на свою фурнітуру дає гарантію 5 років і це напевно найтриваліший термін на українському ринку. До речі 5 років, це далеко не максимально можливий робочий ресурс LUX 500.

Втулки роликової каретки Novi Vorota зроблені з металу а не з полімерів. Крім того, сама голівка роликової каретки досить легко рухається, тобто, немає тугого ходу, як це можна спостерігати у інших виробників.

При пережатій голівці і тривалому простої воріт, вона може окислюватися і взагалі припинити рухатися. Усе це приведе до швидкого зносу роликів.

Нахил голови каретки

Що стосується антикорозійного покриття, то у LUX 500 виробник до цього питання підійшов відповідально – шар рівномірний і має достатню товщину, на це вказує відсутність темних плям на поверхні.

Верхня пластина з роликами

У звичайній комплектації, ця пластина йде з двома роликами, але у LUX 500 їх чотири. Таке конструктивне рішення дозволяє жорсткіше утримувати стулку, що рухається, по верхній грані, особливо у вітряних районах і направляти її точно в уловлювач.

Загальний вигляд верхньої пластини

Сама пластина зроблена з металу завтовшки 4 мм, а не з 3 мм, як це часто можна спостерігати.

Пази для кріплення роликів спеціально збільшені, щоб можна було точніше підігнати відстань між ними під товщину полотна стулки воріт.

Товщина верхньої пластини з роликами

Ролик зроблений з металевого шестигранного болта захищеного пластиком, покритим гумовим кожухом. Така конструкція дозволяє зберігати воротам первинний вид – гума не подряпає полотно.

Ролик верхньої пластини

Нижній кінцевий ролик

Цей ролик металевий і серед українських виробників таким його виготовляє тільки Novi Vorota. Також на його торці є спеціальна пластина, якої в звичайних моделях кінцевих роликів немає. Пластина є заглушкою направляючої рейки, щоб усередину не набивалися сніг, бруд і не потрапляла волога. З іншого боку, рейка закривається гумовою заглушкою.

Взагалі ролик призначений, щоб частково зняти навантаження на роликові каретки від полотна воріт, коли вони закриті, оскільки він спирається на полицю нижнього уловлювача.

Кінцевий ролик фурнітури Lux - 500

Коли ролик заходить в уловлювач виникає вібрація, в результаті якої з часом відкручуються гайки болтів кріплення ролика, тому у Novi Vorota ці гайки прихоплені зварюванням, чого інші виробники як правило не роблять.

Нижній уловлювач

Нижній уловлювач має нестандартну конструкцію - замість бічних направляючих «пелюсток» у нього йдуть ролики. Це дозволяє «м'якше заходити» стулці воріт, не псуючи полотно, а також, виключаючи зайвий шум.

Нижні уловлювачі з такою конструкцією випускає тільки Novi Vorota.

Нижній улавливатель з роликами

Нижній уловлювач має більш високі стінки і глибину, чим це зазвичай прийнято. Товщина стінок 4 мм. Пелюстка уловлювача дещо подовжена, щоб стулка воріт без проблем заходила в уловлювач, навіть у вітряну погоду.

Вимір товщини стінок нижнього улавливателя Lux - 500

Усі гнуті частини (стінки) уловлювача симетричні і мають правильну форму у відмінність, від уловлювачів багатьох українських виробників.

Верхній уловлювач

Цей елемент як і нижній уловлювач, замість бічних «пелюсток» має ролики і така конструкція є тільки у Novi Vorota.

Товщина стінок 4 мм. У більшості виробників – 3 мм, але тонкий уловлювач при контакті із стулкою легко гнеться.

Вимір стінок верхнього улавливателя Lux - 500

Також раджу при купівлі фурнітури звертати увагу на комплектацію, тому що багато виробників верхній уловлювач в комплект не включають.

Гумова заглушка

У комплекті LUX - 500 йде тільки одна заглушка, тому, що роль другої заглушки виконує спеціальна пластина, яка закріплена на кінцевому ролику.

Гумова заглушка зроблена з матеріалу, який взимку не «дубіє», а влітку не розсихається.

Гумова заглушка Світ Воріт

Форма заглушки зроблена таким чином, що дуже щільно тримається на направляючій рейці, не даючи потрапити до нього усередину снігу, бруду, волозі і так далі.

Монтажна пластина

Монтажна пластина в основну комплектацію не входить, але якщо Ви не хочете випробовувати проблем при монтажі і експлуатації роликових кареток, я її рекомендую купувати.

Так при монтажі Ви приварюєте саму пластину до основи, а каретку вже кріпите до неї за допомогою болтів. Це Вам допоможе без проблем виставити ролики в необхідний розмір.

Монтажна пластина

Але навіть якщо без пластини Вам вдасться спочатку «упіймати» необхідний розмір, то це не означає, що в майбутньому не буде проблем. Річ у тім, що під час експлуатації фурнітури, виникає необхідність «підкоригувати» ролики, щоб забезпечити їх якісніший контакт з направляючою рейкою.

Якщо не буде монтажної пластини, у якої корекцію можна виконати за допомогою болтів, доведеться зрізати зварювання, на якому тримається каретка, після знову виставляти в розмір і обварювати основу опори.

Я сподіваюся, що ця стаття Вам допомогла розібратися в деяких особливостях вибору фурнітури і якщо залишилися питання, можете звернутися за безкоштовною консультацією до нашого фахівця з вказаних контактів на цьому сайті.

Гарантовано забезпечимо доставку: Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевск, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Єнакієво, Кам'янець-Подільський, Константиновка, Червоний Промінь, Александрія, Конотоп, Стаханов, Умань, Бердичів, Шостка, бровари, Ізмаїл, Артемівськ, Мукачево, Дрогобич, Ніжин, Новомосковськ,, Торез, Червоноград, Первомайск Сміла, Калуш, Коростень, Ковель, рубіж, Прилуки.

 
 
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуем посмотреть