Передзвоніть мені
Наявність:
В наявності

2890 грн.
Замовити

Набір Rolling Expert 400 - фурнітура (комплектуючі) для відкатних воріт із стулкою вагою до 400кг.

Вибирайте фурнітуру правильно!

Роликові опори (каретки)

2 шт.

Верхні підтримуючі ролики

Верхня пластина з роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

Нижний концевой ролик

1 шт

Нижній уловлювач

Нижний улавливатель

1 шт

Верхній уловлювач

Верхний улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

Нижний улавливатель

1 шт.

Направляючий рельс (3 мм)

Направляющий рельс

1 шт.

Стоимость

2890 грн

Заказать  

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква.

Переваги фурнітури Rolling Expert 400

Ця фурнітура для відкатних воріт Rolling Expert - 400 призначена для стулки вагою до 400кг. Є варіанти комплектів з 5, 6 і 7-ми метровими направляючими. Ця фурнітура ідеально підходить для відкатних воріт з легким варіантом обшивки – профнастил, полікарбонат або комбінації цих матеріалів з малими елементами кування.

Фурнітура для відкатних воріт Rolling Expert 400 з кожним роком завойовує все більшу популярність. І це не дивно, оскільки хоч вона і відноситься до бюджетних варіантів, але все таки складається з комплектуючих хорошої якості.

Інструкція по виготовленню воріт в Подарунок!

Для усіх покупців фурнітури для відкатних воріт ми приготували подарунок – безкоштовну інструкцію по виготовленню і установці відкатних воріт (і фурнітури у тому числі) з детальним описом усіх етапів. Цей посібник, в якому усе проиллюстровано з описом технології виробництва.

Обкладинка інструкції як зробити ворота своїми руками

Креслення для Ваших воріт - безкоштовно!

А ще окрім цієї інструкції усі можуть отримати безкоштовно креслення майбутніх воріт. Для цього просто треба буде заповнити параметри свого отвору у формі і залишити контактні дані.

Ескіз креслення воріт

Початок форми

БАЛКА НАПРЯМНА (ПРОФІЛЬ)

Традиційно свій огляд будь-якого комплекту фурнітури для відкатних воріт ми розпочинаємо з направляючої балки. Адже це основний елемент усієї конструкції. Балку приварюють до нижньої частини каркаса стулки і по її внутрішній поверхні катаються ролики кареток. Так що якість має бути відмінною. Під час виготовлення профілю виробник Rolling Expert використовує конструкційну сталь з високим вмістом вуглецю українського виробництва. Таким чином забезпечується висока витривалість виробу. Профіль не втрачає форму під навантаженням і не пружинить. Балка виготовлена саме з травленої сталі, а не з чорної. Товщина цієї сталі – 3 мм.

При візуальному огляді балки з її торця легко помітити ідеальні геометричні форми. Усі вигини зроблені так, щоб між внутрішньою поверхнею балки і роликами кареток був мінімальний люфт, а навантаження на каретки розподілялося рівномірно. Також внутрішня поверхня направляючої не має дефектів.

РОЛИКОВІ ОПОРИ (КАРЕТКИ)

У комплекті Rolling Expert 400 є дві роликові опори. По них переміщається стулка усередині направляючої балки. Каретки складаються з металевої основи, рухливої голівки, на якій розміщені 4 пари роликів.

Самі ролики металеві, так що тривала служба фурнітури гарантована. У кожному ролику використовується підшипник розмірністю 6301 із захистом з резинометалічного пильовика.

Між роликами використовуються пластикові дистанційні втулки, які мають точну геометрію і встановлені рівномірно.

Кожна каретка покрита якісним антикорозійним покриттям. Воно нанесене товстим шаром (на каретках немає темних плям).

ВЕРХНІ ПІДТРИМУВАЛЬНІ РОЛИКИ

Дане комплектуюче використовують, щоб направляти верхню грань стулки при русі по прямій лінії. Воно представляє собою П-подібну пластину з металу, на якій розміщені два довгасті овальні отвори для укручування роликів. Вони зроблені з пластика і покриті гумовою оболонкою. Таке рішення дозволяє зробити так, щоб ролики не псували лакофарбне покриття полотна воріт. Довгастими отвори зроблені спеціально, щоб можна було регулювати відстань між роликами і підлаштовувати під товщину полотна воріт.

НИЖНІЙ КІНЦЕВИЙ РОЛИК

Кінцевий ролик є П-подібною металевою пластиною, на якій встановлено пластикове колесо, а з одного краю металевий відбійник. На нижній частині кінцевого ролика є пластина з болтами для кріплення комплектуючого в профільній балці.

Це комплектуюче використовується для плавного накату стулки на полку нижнього уловлювача, щоб зняти частину навантаження з кареток в закритому положенні.

НИЖНІЙ УЛОВЛЮВАЧ

Цей уловлювач тримає нижній вільний край стулки від ударів під час сильного вітру. Також на нього приходить навантаження від ваги стулки в закритому положенні. Щоб це комплектуюче не розігнуло від ваги воріт воно має бути з якісного металу нормальної товщини. В даному випадку нижній уловлювач Rolling Expert 400 зроблений із сталі завтовшки майже 4 мм.

ВЕРХНІЙ УЛОВЛЮВАЧ

Цей уловлювач утримує верхній вільний край стулки і не дає їй вільно розхитуватися при закритих воротах. На цьому комплектуючому економити не можна, тому у Rolling Expert 400 він із сталі завтовшки 4 мм.

ГУМОВА ЗАГЛУШКА

Щоб всередину направляючої не набивалося сміття її торець закривають заглушкою з гуми. Вона виготовлена з якісного матеріалу, який без проблем переносить дію ультрафіолетового випромінювання. Тому влітку вона не розсихається, а взимку не дубіє. Для того, щоб заглушка добре трималася усередині балки та частина, яка вставляється всередину має гофровану структуру.

На цьому наш огляд добіг кінця. Якщо після усієї викладеної інформації ви ще маєте питання залиште свої контакти – наш менеджер з вами зв'яжеться і проконсультує.

 

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуем посмотреть