Наявність:
В наявності

3580 грн. 3225 грн.
  Відгуків: 0

Standart - 500 фурнітура для відкатних воріт масою до 500кг виробництва торгової марки Novi Vorota

Вибирайте фурнітуру правильно!

Фурнітура Світ Воріт загальний вигляд


Комплектація фурнітури для відкатних воріт масою до 500кг виробництва Novi Vorota

Роликова опора (каретка)

Роликова опора (каретка)

2 шт.

Верхня пластина з роликами

Верхня пластина з роликами

1 шт

Нижній кінцевий ролик

Нижній кінцевий ролик

1 шт

Нижній улавливатель

Нижній улавливатель

1 шт

Верхній улавливатель

Верхній улавливатель

1 шт

Гумова заглушка

1 шт.

Направляюча рейка

Направляюча рейка

1 шт.


Вартість

3580 грн

3225 грн


Замовити

Гарантовано забезпечимо доставку: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, білий церква.

Переваги фурнітури Novi Vorota

Відразу скажу, що якщо Ви у пошуках найдешевшого варіанту, то фурнітура Standart 500 виробника Novi Vorota не являється такою, хоча далеко і не найдорожча. Але однозначно і без перебільшення, ціна відповідає довговічності усіх елементів фурнітури і застосованим матеріалам. Тому її можна назвати оптимальною, на відміну від дешевшої продукції українських виробників, або захмарно дорогих італійських.

Мабуть, в чому трохи не дотягує за якістю виконання фурнітура Novi Vorota, так це в геометрії направляючої рейки в порівнянні з австрійським, але це ніяк не позначається на нормальній роботі воріт – їх рух безшумний і плавний.

В усьому іншому, продукція цього виробника нічим не поступається аналогам, а в деяких деталях навіть краще, так що, купуючи Standart 500, Ви залишитеся у виграші, отримавши довговічне устаткування за нормальні гроші.

Виробник настільки упевнений у своїй продукції, що дає на фурнітуру гарантію 5 років, і такий термін, мабуть, найбільш тривалий на ринку.

Інструкція по виготовленню воріт в Подарунок!

Усі покупці, які купують фурнітуру для воріт виробництва Novi Vorota отримують безкоштовно інструкцію по виготовленню відкатних воріт в подарунок. Це не стандартна «суха» книжка, а повноцінний покроковий посібник з ілюстраціями, який містить в собі усю технологію виробництва відкатних воріт, починаючи від підготовчого етапу, до введення в експлуатацію. Вона Вам припаде до речі, якщо виготовленням і установкою Ви вирішили зайнятися уперше.

Обкладинка інструкції як зробити ворота своїми руками

Креслення для Ваших воріт - безкоштовно!

Окрім інструкції, при купівлі фурнітури наші фахівці виготовлять креслення, конкретно під Ваші ворота. На кресленні будуть вказані усі необхідні розміри, кількість матеріалу і так далі. Все, що від Вас знадобиться, так це повідомити розміри отвору Ваших воріт.

Ескіз креслення воріт

Направляючий профіль (рейка)

Направляючий профіль являється, мабуть, найосновнішим елементом фурнітури, адже від його якості залежить плавність руху стулки воріт і яким буде рівень шуму. Тому огляд ми з Вами розпочнемо саме з нього.

Від точності геометрії рейка залежить, як поводитимуться ворота під час руху. У поперечному розрізі нижні полиці профілю мають бути в строго горизонтальному положенні, і бути один відносно одного дзеркальними. Усі вигини перерізу мають бути чітко вираженими без явних закруглень. Виконання цих вимог до поперечного розрізу виключить ранній знос роликової опори.

Поперечний розріз направляючої рейки

Рейка Novi Vorota має відмінні показники геометричної точності нижніх полиць, що не часто зустрінеш у інших українських виробників. І якщо до Novi Vorota прикласти, рівний брусок, то проміжку практично не буде.

Направляюча рейка і металевий брусок

Що стосується геометрії в подовжньому напрямі, то рейка по усій довжині має бути ідеально рівною, тоді це гарантуватиме безшумний рух воріт. Інакше будь-яка кривизна буде свого роду горбами для роликів опори, на яких вони будуть «стрибати» створюючи гуркіт.

У подовжньому розрізі Novi Vorota показав себе також дуже добре і це говорить про те, що рух воріт буде безшумним.

Геометрія залежить не лише від технології і якості прокату металу, а також від використовуваної сталі тому що, навіть якщо рейка спочатку ідеально відповідала необхідній геометрії, то під час експлуатації при застосуванні неякісної сталі його може повести.

Направляюча рейка Novi Vorota робиться в Україні, а вживана сталь імпортна, яка відповідає вимогам, що пред'являються профілю. Це можна зрозуміти навіть візуально – рейка не має окалин, шорсткої структури, на відміну від інших профілів, які зроблені з української сталі.

Подовжній вид направляючої рейки

Вживана сталь рейки Novi Vorota йде з підвищеним вмістом вуглецю, тому рейка стійка до динамічних навантажень упродовж усього періоду експлуатації. Так, слід зазначити, що його дещо складніше обробляти антикорозійним покриттям, і він трохи поступається в геометрії рейкам з низьковуглецевої сталі, але другі під час експлуатації отримають значні деформації і надалі будуть «вбивати» як роликові каретки, так і самих себе.

Що стосується проміжку між рейкою і роликами каретки, то він складає 0,95мм, що говорить про відсутність люфта під час роботи. До речі цей показник явно краще, ніж у європейських аналогів, у яких проміжок може досягати навіть 2-3 мм.

Вимір товщини металу направляючої рейки

Важливість величини проміжку полягає в тому, що якщо він великий, то під час досягнення воротами певної точки вони «клюють» і їх край може «впасти» навіть до 2-х сантиметрів.

Роликова опора (каретка)

Ролики каретки Novi Vorota зроблені з металу (деякі виробники роблять полімерні ролики). Думаю, не варто пояснювати, що довше прослужить: сталь або пластмаса. Так, виробники опор з полімерними роликами, пояснюють таке технічне рішення відсутністю шуму і підвищеної вібрації, але при високих або низьких температурах, полімерам властиво міняти свою структуру, що призводить до втрати первинної геометрії.

Роликова каретка. Загальний вигляд

А, що стосується шуму і вібрації у металевих роликів, то тут як я раніше писав, все залежить наскільки якісною виявиться направляюча рейка, та і монтаж фурнітури в цілому.

Металеві ролики Novi Vorota мають великий радіус, що забезпечує плавне ковзання по направляючій без різких ривків під час початку руху, коли відбувається підвищене зусилля.

Підшипники кочення 6301 виробника KG, які застосовуються в роликах йдуть з гумовометалевими пильовиками, а не просто металевими, і це є надійнішим захистом від попадання пилу і вологи, яка через якийсь час може привести до корозії або засмічення, внаслідок чого підшипник вийде з ладу.

Підшипники

Взагалі виробник KG International це один з найбільших міжнародних концернів, який спеціалізується на виробництві різноманітних підшипників, а якість продукції підтверджена усіма необхідними сертифікатами.

Статична вантажопідйомність підшипника рівна 465кг і враховуючи, що в каретці їх 4 штуки, то для фурнітури Standart 500 торгової марки Novi Vorota, яка розрахована на ворота до 500 кг цього цілком достатньо.

Через такий запас міцності і якісного виконання підшипників, виробник дає гарантію на фурнітуру 5 років, а в реальності вона прослужить значно довше, чого не скажеш про інших українських виробників, які використовують підшипники китайського виробництва.

У роликових каретках Standart 500 застосовані сталеві втулки, на відміну від деяких виробників, які застосовують полімери.

Так само необхідно відмітити, що голівка каретки легко рухається руками, на відміну від кареток інших виробників, у яких вони дуже туго ходять. При тугому ході, якщо ворота довго не використовується, можливе окислення металу, внаслідок чого голівка каретки взагалі буде нерухома, що приведе до швидкого зносу роликів.

Голівка роликової каретки під нахилом

Що стосується антикорозійного покриття усієї каретки - не схалтурили: чималий шар оцинковування видно навіть неозброєним оком. Немає темних плям, що буває, коли шар покриття тонкий.

Верхня пластина з роликами

Верхня пластина з роликами

Цей елемент є таким, що направляє, щоб ворота точно зайшли у верхній уловлювач. Щоб максимально підігнати відстань між роликами під товщину воріт, п-подіба пластина має широкі подовжні пази.

Сама пластина зроблена з металу завтовшки 4мм, чого немає навіть в дорогих комплектаціях італійських виробників.

Верхня пластина для роликів

Ролик є металевим шестигранним болтом в полімерній оболонці, захищеній гумовим кожухом, який стійкий до ультрафіолетового випромінювання.

Ролики верхньої пластини

Гума застосовується спеціально, щоб лакофарбне покриття воріт не дряпалося, простіше кажучи, гума дозволяє зберегти естетичний вигляд полотна.

Нижній кінцевий ролик

Нижній ролик призначений для зменшення навантаження від воріт на роликові каретки, коли стулка знаходиться в закритому положенні. Безпосередньо сам ролик зроблений з полімерів. Не наполягаю, що це найкраще рішення, але особливих нарікань на його роботу не було. Є, звичайно, і металеві ролики, наприклад, у італійців, але у них ціна за фурнітуру дуже круто вище.

Нижній кінцевий ролик

Взагалі полімерний ролик – це той елемент, на якому виробникові вдалося понизити загальну вартість фурнітури, тим самим зробити її доступніше.

Гайки кріпильних болтів ролика прихоплені зварюванням, що не кожен з виробників робить. Це треба, тому що при постійній вібрації гайки відкручуються, причому досить часто.

Нижній уловлювач

Цей елемент фурнітури виробника Novi Vorota зроблений на совість. Усі вигини сталі виконані з такою точністю, що полотно воріт і кінцевий ролик без проблем в нього заходитимуть не ударяючись.

Нижній улавливатель. Загальний вигляд

Уловлювач зроблений із сталі завтовшки 3мм. Висота його стінок, і сама глибина дещо більше чим у інших виробників, що дає надійніше утримування стулки воріт. Уловлюючі відгини спеціально подовжені, щоб у вітряну погоду коміра гарантовано потрапили в уловлювач, а не проскочили повз нього.

Вимір товщини стінки нижнього улавливателя

Нижня полиця уловлювача зроблена строго горизонтально, так що кінцевий ролик гарантовано на неї спиратиметься своєю основою повністю.

Верхній уловлювач

Цей елемент виготовлений із сталі завтовшки 4мм і це обумовлено тим, що на відміну від нижнього уловлювача, у нього немає горизонтальної перемички.

Усі українські виробники економлять на сталі, роблячи верхній уловлювач із сталі 3мм, але у вітряну погоду полотно воріт може просто «вивернути» його або зігнути при ударі. Так що у Novi Vorota верхній уловлювач є найбільш надійним.

Верхній улавливатель

А є ще і такі виробники, які взагалі цим елементом не комплектують свою фурнітуру, що взагалі з технічного боку не вірно, оскільки вітер ніхто не відміняв.

Гумові заглушки

Ці елементи призначені, для закриття отворів по краях направляючої рейки, щоб усередину не потрапляли атмосферні опади і бруд, тобто вони захищають метал від раннього старіння.

Гумові заглушки

Гумові заглушки підігнані точно під геометрію рейки, тому вони досить щільно утримуються на профілі.

Що стосується самого матеріалу, то гума досить-таки якісна і не твердне на морозі, тобто, ніяк не випаде.

Монтажна пластина

Монтажна пластина

Для того, щоб установка роликових кареток була простою і зручною, а самі ролики максимально точно були підігнані в розмір, виробник Novi Vorota виготовляє спеціальні монтажні пластини. Цей елемент фурнітури не входить в основний комплект, але все таки я його рекомендую купити, тому що якщо Ви будете просто каретку кріпити на основу зварюванням, то можна бути упевненим на 100%, що Ви не зможете точно виставити ролики.

В цілому ми з Вами розглянули фурнітуру Standart 500 для відкатних воріт масою до 500кг виробника Novi Vorota, і якщо у Вас залишилися питання, то прямо зараз можна звернутися за безкоштовною консультацією до одного з наших фахівців.

Гарантовано забезпечимо доставку: Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Сєвєродонецьк, Алчевск, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Єнакієво, Кам'янець-Подільський, Константиновка, Червоний Промінь, Александрія, Конотоп, Стаханов, Умань, Бердичів, Шостка, бровари, Ізмаїл, Артемівськ, Мукачево, Дрогобич, Ніжин, Новомосковськ,, Торез, Червоноград, Первомайск сміє, Калуш, Коростень, Ковель, рубіж, Прилуки.

 
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуем посмотреть